عکس برداری با ایفون - شبکه‌ما

با سلام با شما هستم برا ی دیدن ویدئو از تست دوربین ایفون 7کیفیت دوربین ایفون با عکس های جدید که منتشر شده .

عکس برداری با ایفون

توضیحات:

با سلام

با شما هستم برا ی دیدن ویدئو از تست دوربین ایفون 7کیفیت دوربین ایفون با عکس های جدید که منتشر شده .نماینگر این موضوع است که تفوت چندانی میان با مدل های فبلی ایفون تفاوت چندانی ندارد .ایفون 7 با سنسور 1/3 کار میکند و ایفون نیز با همین سنسور کار میکرده.

البته اپل اعلام کرده که ایفون پلاس نیز به همین گونه خواهد بود و تفاوتی در سنسور دوربین ایجاد نخواهد شد البته باید به این نکته توجه داشت که آیفون ۷ پلاس که لنز تله‌فتو دارد. عکس‌های منتشر شده از آیفون ۷ پلاس نشان می‌دهند که لنز تله‌فتو در واقع سنسوری کوچک‌تر با اندازه‌ای در حدود ۱/۳٫۶″ دارد.

 

نتیجه تصویری برای ‪iphone‬‏

دوربین آیفون ۷ بسیاری از متخصصان این بار اپل نسبت به رقبای خود خود عمل نکرده وسنسور دوربین پاینتری نسبت به رقا روی ایفون قرار داده . اگر برای شما زوم و عکس برداری از نمای نزدیک مهم است حتما نوجه به این موضوع داشته باشید.. برای مثال سامسونگ گلکسی S7 سنسوری با اندازه‌ی ۱/۲٫۵″ دارد و LG G5 از سنسوری با اندازه‌ی ۱/۲٫۶″ بهره می‌برد. هنوز جزئیات دیگری نظیر مدل و سازنده‌ی سنسور دوربین‌های آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس مشخص نیست. احتمالا این جزئیات هم در آینده‌ای نه‌چندان دور مشخص خواهد شد.

 

عکس برداری با ایفون

آیفون ۷ جت بلک

آیفون 7 را از نزدیک دیدی؟

چگونه درiOS10 مخفی کنیم؟

شکسته ایفون ؟!!!!

باگios ....آی او اس

آیفون ۷ در آب جوش !!!

آیفون ۷ و گلکسی اس ۷