بازی فوق العاده زیبای فرهاد اصلانی در فیلم کوتاه "به اضافه یک" - شبکه‌ما

یکی از بازیگران مورد علاقه ی من و خیلی از افراد دیگر که سلیقه ایی شبیه به من را دارند فرهاد اصلانی است ائ بازیگری...

بازی فوق العاده زیبای فرهاد اصلانی در فیلم کوتاه "به اضافه یک"

دسته بندی ها:
توضیحات:

یکی از بازیگران مورد علاقه ی من و خیلی از افراد دیگر که سلیقه ایی شبیه به من را دارند فرهاد اصلانی است ائ بازیگری پر توان و بسیار حرفه ایی است که در طی سال هلی زیادی که فعالیت کرده است کار های ارزنده و قابل قبول هم در نگاه مردم و هم از نظر افراد متخصص حرفه ی سینما و تئاتر ارائه کرده است . فیلم های فرهاد اصلانی هر کدام ویژگی هایی دارد که قابل توجه است و به هیچ وجه تکراری و بدون محتوا نیست .

یکی از دلایلی که باعث می شود برای این بازیگر احترام قائل شوم این است که فیلم های فرهاد اصلانی هر کدام حال و هوای خاص خودش را دارد و او تیپ های شخصیتی خیلی متفاوت نسبت به هر موضوع را  در فیلم هایش دارد و این که او با این انتخاب ها ثابت کرده است که بازیگر قابلی است و با زحمت فراوان خودش است که می تواند از پس همه ی ان ها بر بیاید .

یکی از مواردی که درباره ی اصلانی باید گفته شود این است که جایزه ای بی شماری را در جشتواره های مختلف برنده شده است و این موضوع هم در جشنواره های داخلی و هم در جشنواره های خارج از کشور تحقق یافته است و همین ارزش این بازیگر را صد چندان می کند .

تعدادی از فیلم های فرهاد اصلانی که بسیار به چشم امد و او از ان ها جایزه نیز دریافت کرد به شرح زیر است : اولین کار سینمایی او روسری ابی نام داشت و  سپس فیلم هاای نظیر یه حبه قند . دختر . اسمان پر ستاره . سفربه چزابه . من مادر هستم . زندگی  خصوصی  و  کوچه بی نام است .

برای این بازیگر عزیز کشورمان ارزوهای بی شماری را در زندگی شخصی  و حرفه ایی ائ خواستاریم .

ویدئو های مرتبط:

فرهاد اصلانی و خانواده

فرهاد اصلانی همسر و فرزندش

فرهاد اصلانی  و خانواده اش

عکس  فرهاد اصلانی  و خانواده

فرهاد اصلانی و هانیه توسلی و لعیا زنگنه

فرهاد اصلانی  و همسرش

همسر واقعی فرهاد اصلانی

عکسهای فرهاداصلانی  و خانواده

فرهاد اصلانی و هانیه توسلی

فرهاد اصلانی هانیه توسلی

فیلم های فرهاد اصلانی

فرهاد اصلانی