فیلم سینمایی خصوصی با بازی هانیه توسلی "فرهاد اصلانی"لعیا زنگنه - شبکه‌ما

 فیلم سینمایی زندگی خصوصی که  به کارگردانی محمد حسین بخش ساخته شده است یکی از جنجالی ترین داستان هایی را دارد که کمتر مثل ان...

فیلم سینمایی خصوصی با بازی هانیه توسلی "فرهاد اصلانی"لعیا زنگنه

دسته بندی ها:
توضیحات:

 فیلم سینمایی زندگی خصوصی که  به کارگردانی محمد حسین بخش ساخته شده است یکی از جنجالی ترین داستان هایی را دارد که کمتر مثل ان را در دیگر فیلم ها می توان یافت و موضوعات فیلم در نوع خودش جالب و جذاب است و مخاطب را وادار می کند که دلش بخواهد ان را دنبال کند . این فیلم سینمایی زیبا با بازیگران زیادی ساخته و تولید شده است که در راس بازیگران اصلی و کلیدی فیلم فرهاد اصلانی و هانیه توسلی  و لعیا زنگنه قرار می گیرند که هر کدام از ان ها بازیگران بسیار قابل و مطرح در عرصه سینمای کشورمان هستند .

در این جا این 3 بازیگر فرهاد اصلانی و هانیه توسلی و لعیا زنگنه نقش های اصلی و مکمل هم را بازی می کنند و در نوع خودشان جزء محوریت داستان قرار گرفته اند . داستان فیلم از این قرار است که  زندگی براساس شخصی به نام ابراهیم است شخصیت  تندر ویی داشته بوده است و بعد  از اخراج  او از منسب های دولتی  شروع به روزنامه‌ نگاری می کند و مطالبی را منتشر می کند که جنجال برانگیز و حیاتی است و باعث می شود که خط زندگی او ز کل عوض شود و تغییراتی در زندگی او شروع شود .

در این فیلم او مردی متاهل است که زندگی خیلی خوب و عاشقانه ایی را با همسرش دارد و ان ها با فرزند شان زندگی خیلی راحت و بی دغد غه ایی دارد تا این که در بخشی از فیلم فرهاد اصلانی و هانیه توسلی و لعیا زنگنه با هم رودر رو می شوند و در این جا هانیه توسلی توجه او را جلب می کند و در ادامه فیلم اتفاقاتی رخ می  دهد که بسیار جالب و هیجانی و شیرین است . به شما شدیدا توصیه می کنم که این سریال زیبا را ببینید .

ویدئو های مرتبط:

فرهاد اصلانی و خانواده

فرهاد اصلانی همسر و فرزندش

فرهاد اصلانی  و خانواده اش

عکس  فرهاد اصلانی  و خانواده

فرهاد اصلانی و هانیه توسلی و لعیا زنگنه

فرهاد اصلانی  و همسرش

همسر واقعی فرهاد اصلانی

عکسهای فرهاداصلانی  و خانواده

فرهاد اصلانی و هانیه توسلی

فرهاد اصلانی هانیه توسلی

فیلم های فرهاد اصلانی

فرهاد اصلانی