عکس پرویز پرستویی و همسرش "تیزر فیلم "خانه کاغذی" - شبکه‌ما

عکس پرویز پرستویی و همسرش  : پرویز پرستویی دارای مدرک درجه اول در هنری دکتری می باشد.

عکس پرویز پرستویی و همسرش "تیزر فیلم "خانه کاغذی"

توضیحات:

عکس پرویز پرستویی و همسرش  : پرویز پرستویی دارای مدرک درجه اول در هنری دکتری می باشد. خیلی از اوقات به دلایلی نامشخص می گویند که بازیگری می خواهد از سینما بازنشست شود و یا می خواهد آن را ترک کند که این شایعه دامنگیر پرویز پرستویی نیز شد و او بدون معطلی این شایعه را تکذیب کرد و به همه اعلام کرد که به هیچ وجه قصد ندارد بازیگری را کنار بگذارد و تا به حال هم کنار نگذاشته است . او همچنان تاکید کرد که من به خودم هیچ وقت این حق را نمی دهم که از این حرفه دست بکشم و همواره دوست دارم آن را ادامه دهم .

او با این حرفش ثابت کرد که وی همواره عاشق سینما است و این دلیل باعث شده که او بتواند در حرفه خود بسیار حرفه ای عمل کند و همواره در صدر جدول قرار بگیرد.

به همین دلیل بعد از شایعات ذکر شده به ایفای نقش در فیلم هایی مثل بیداری برای سه روز به کارگردانی مسعود امینی تیرانی پرداخت که آن را بسیار جالب و تجربه ای جدید می دانست که او می گوید تا به حال نقش کسی را اینگونه بازی نکرده بودم و برایم تجربه جدید و جالبی بود.

خیلی ها این روز ها یا همیشه به دنبال عکس های هنرمندان محبوبشان با همراه همسر و فرزندان و زندگینامه آن ها هستند . عکس پرویز پرستویی و همسرش در زیر آمده که نام آن نیز نسرین پرستویی است. و ظراهرا به دلیل فامیلیشان با هم فامیل  بوده اند!

ویدیوهای مرتبط:

عکس پرویز پرستویی و همسرش "تیزر فیلم "خانه کاغذی"

انتقادات تند پرویز پرستویی مسعود فراستی

پرویز پرستویی قاتل اهلی

همسر پرویز پرستویی به او افتخار می کند

پرویز پرستویی و همسرش "ایرانی ها به افتخار آقای سوپراستار ونکوور"

فیلم های پرویز پرستویی

دکلمه ای فوق العاده زیبا با صدای پرویز پرستویی

پرویز پرستویی instagram

دیالوگ ماندگار فیلم پرویز پرستویی (مارمولک)