گفتگوی بی سانسور با پانته آ بهرام - شبکه‌ما

پانته آ بهرام متولد 1348 در تهران می باشد و او بازیگر سینما و تئاتر و مجموعه های تلویزیونی ایرانی است.

گفتگوی بی سانسور با پانته آ بهرام

توضیحات:

پانته آ بهرام متولد 1348 در تهران می باشد و او بازیگر سینما و تئاتر و مجموعه های تلویزیونی ایرانی است. پانته آ بهرام در مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما و ادبیات نمایشی تحصیل کرد و با علم و دانش وارد عرصه بازیگری شده است. اولین بازی او در سال 1366 بازیگری را به صورت عادی شروع کرد و به تحصیل در این زمینه مشول شد . اولین کار جدی او در سال 1367 یعنی یکسال بعد از دوره آموزشی خود بود که در تالارر هنر و قصه شبنم اتفاق افتاد

پانته آ بهرام دارای فیلم هایی مثل گذر موقت – کوچه بی نام – طبقه حساس – ترازدی – بیگانه – گس – روز روشن – میگرن – بی خود و بی جهت – من مادر هستم – اسب حیوان نجیبی است – خواب های دنباله دار – طهران روزهای اشنایی- هیچ – پستچی سه بار در نمی زند – اقلیما – بچه های ابدی – چهارشنبه سوری – سه راه حل برای یک مشکل – غوغا – بانوی من – توکیو بدون توقف – عینک دودی و زشت و زیبا می باشد.

همچنین دارای کارهای بسیاری دیگر در تلویزیون و تئاتر و شبکه خانگی دارد که آخرین فیلم او در شبکه خانگی عاشقانه است که هم چنان در حال اکران می باشد و دارای بسیاری از جوایز بازیگری نقش اول زن و نفش دوم و دیگر می باشد. خیلی ها  پانته آ بهرام را با پانته آ بهرامی که کارگردان است اشتباه می گیرند!

پانته آ بهرام در این ویدیوی از شیطنت های خودش می گوید به این نحو که می گوید اگر پسر می شدم، بابام هر روز کلانتری بود... 

ویدیوهای مرتبط :

پانته آ بهرام در سریال آینه" خلاصه سریال"

پانته آ بهرام در سریال عاشقانه " بازیگران سریال عاشقانه در کنسرت محمدرضا گلزار"

پشت صحنه پانته آ بهرام در عاشقانه

فیلم عاشقانه پانته آ بهرام

پانته آ بهرام بازیگر فیلم کوچه بی نام

رقص امیر جعفری و دف نوازی pantea bahram

پانته آ بهرام همسر "لباهنگ در حین رانندگی"

گفتگوی بی سانسور با پانته آ بهرام