پانته آ بهرام همسر "لباهنگ در حین رانندگی" - شبکه‌ما

پانته آ بهرام که این روزها مثل تاریخ تولدش 48 ساله می باشد زیرا او متول 1348 و متولد تهران می باشد.

پانته آ بهرام همسر "لباهنگ در حین رانندگی"

توضیحات:

پانته آ بهرام که این روزها مثل تاریخ تولدش 48 ساله می باشد زیرا او متول 1348 و متولد تهران می باشد. محبوب دل خیلهاست . او در زمینه هنر و ادبیات تحصیل کرده است و مثل خیلی دیگر از بازیگران با پارتی و به دلیل خیلی چیزهای دیگر وارد این عرصه نشده بلکه برای کار خود تلاش کرده است و خود را در این کار ثابت کرده است.

او در رشته بازیگری فعالیت خود را آغاز کرد و در سال 1370 توانست از مدرسه هنر فارغ التحصیل شود و در سال 1371 نیز هم چنان در نمایش نویسی در دانشگاه قبول شد و در سال 1375 نیز در این رشته فارغ التحصیل شد .

پانته آ بهرام همواره در کارخود بهترین بوده و خود را در زمینه های مختلف و ژانرهای کمدی و اجتماعی و نشان داده است که توانایی قابلی دارد.

پانته آ بهرام همسر مهربانی است و چند سالی است که ازدواج کرده و دارای یک دختر می باشد . او درباره شغل بازیگری خود می گوید که در این کار بسیار علاقه دارد طوری که این کار را از روی سرگرمی انتخاب نکرده و آن را دوست دارد و واقعا به آن علاقه دارد و به همین دلیل است که تحصیلات در آن را با ذوق ادامه داده است.

او همچنان می گوید که بازیگری برای او با تئاتر آغاز شده است و به همین دلیل او خواستار شهرت و پول نیست چون در تئاتر فقط عشق است.

عکسرا می توانید در عکس بالا مشاهده کنید

ویدیوهای مرتبط :

پانته آ بهرام در سریال آینه" خلاصه سریال"

پانته آ بهرام در سریال عاشقانه " بازیگران سریال عاشقانه در کنسرت محمدرضا گلزار"

پشت صحنه پانته آ بهرام در عاشقانه

فیلم عاشقانه پانته آ بهرام

پانته آ بهرام بازیگر فیلم کوچه بی نام

رقص امیر جعفری و دف نوازی pantea bahram

پانته آ بهرام همسر "لباهنگ در حین رانندگی"

گفتگوی بی سانسور با پانته آ بهرام