پانته آ بهرام در سریال آینه" خلاصه سریال" - شبکه‌ما

حتما شما هم سریال آینه رو دیدید و یا شنیدید که آقا تقی در آن نقش به سزایی داشت و امسال نیز به عنوان کاندیدا...

پانته آ بهرام در سریال آینه" خلاصه سریال"

توضیحات:

حتما شما هم سریال آینه رو دیدید و یا شنیدید که آقا تقی در آن نقش به سزایی داشت و امسال نیز به عنوان کاندیدا شرکت کرده بود. اما این رو هم میدونستید و یادتون بود که پانته آ بهرام در سریال آینه هم نقش داشته؟

اما سریال آینه که در سال 1364از شبکه 1 سیما پخش می شد بعدها سری دو و سه این سریال هم ساخته شد که به کارگردانی غلام حسین لطفی بوده است. این سریال اجتماعی بوده و در هر قسمت یک بحث اجتماعی رو پیش می کشیدند و اون رو به صورت یک نقش در فیلم اجرا می کردند و داستان هر بخش مستقل از بخش دیگر بود که این باعث می شد از هرجایی که فیلم رو ببینی جالب و دیدنی باشد و کلی داستان های جالب در آن باشد که هر داستان یک جذابیت و تجربه ای برای خودش داشت.

عنوان برخی قسمت‌های این مجموعه تلویزیونی عبارت بودند از:  آفتاب لب بام - گل بی‌خار کجاست؟- رویاهای مادربزرگ- چون دوست دشمن - - بیا قدر یکدیگر بدانیم -بر باد رفته - دوران کودکی -  قسمت – تنهایی - بن‌بست - چشم‌روشنی – عروسک -دهن‌بین و...

بازیگران آن را می توان به رضا بابک- رویا افشار – اسماعیل محرابی – سیاوش طهمورث – مهین شهابی -  اکبر رحمتی – آشا محرابی – جواد خدادادی – مرجانه گلجین – حمید عبدالمالکی – فردوس کاویانی – گوهر خیر اندیش – جمشید اسماعیل خانی – حسن زارعی – پروین حضرتی – مهرداد شیرازی – بهروز هنر بخش – سارا کبیری – حسین رضوی – آرزو شهابی و... و پانته آ بهرام در سریال آینه دانست.

ویدیوهای مرتبط :

پانته آ بهرام در سریال آینه" خلاصه سریال"

پانته آ بهرام در سریال عاشقانه " بازیگران سریال عاشقانه در کنسرت محمدرضا گلزار"

پشت صحنه پانته آ بهرام در عاشقانه

فیلم عاشقانه پانته آ بهرام

پانته آ بهرام بازیگر فیلم کوچه بی نام

رقص امیر جعفری و دف نوازی pantea bahram

پانته آ بهرام همسر "لباهنگ در حین رانندگی"

گفتگوی بی سانسور با پانته آ بهرام