letVC-policy

سوالات رایج

  • سوالات رایج بخش عمومی

شبکه ما چیست؟

وب سایت شبکه ما تحت دامین ShabakeMa.com در راستای ایجاد محیطی برای در اختیار قرار دادن امکان اشتراک گذاری و فروش محصولات ویدئویی و بسته های نرم افزاری و قابل دانلود طراحی گردیداست که به کاربران امکان خرید, فروش و یا بازاریابی محصولات خود و دیگران را بطور مستقیم می دهد. در شبکه ما هر کاربر شبکه اختصاصی خود را طراحی نموده و محصولات رایگان و غیر رایگان خود را به سادگی ایجاد نموده و در اختیار دیگر کاربران قرار می دهد.

چرا باید به شبکه ما بپیوندید؟

امکانات وسیعی که درشبکه ما در راستای ایجاد و انتشار بدون واسطه محصولات ویدئویی و دیگر بسته های قابل دانلود, دراختیار کاربران قرار گرفته است و همچنین بهره گیری از قوی ترین برنامه همکاری در فروش که موجب تبلیغ وسیع محصولات موجود در وب سایت می گردد قطعا هر کاربر آماتور وحرفهای را که نیاز به داشتن شبکه اختصاصی منحصر به خود را در دنیای مجازی امروزه احساس می کند, مجاب به پیوستن به شبکه ما می نماید.

ویژگی های شبکه ما چیست؟

به عنوان تبلیغ کننده(بازاریاب) شما می توانید از پنل اختصاصی و بینظیر وب سایت در جهت ایجاد و رهگیری لینک های تبلیغاتی خود استفاده نمایید. امکان ایجاد انواع لینک های تبلیغاتی و دادن امکان گزارشگیری دقیق از عملکرد ودرآمدزایی هرکدام به بازاریابان امکان برنامه ریزی و کسب درآمد بهتر را می دهد.

به عنوان خریدار و مصرف کننده دسترسی به مجموعه وسیعی از محصولات ویدئوی و دیگر بسته های قابل دانلود را در موضوعات مختلف بصورت رایگان و غیر رایگان را خواهید داشت. شما نیز توانید به هر محصول امتیاز داده و نظرات خود را ثبت نمایید تا ما و دیگر کاربران نیز از میزان رضایت شما از آن محصول مطلع گردیم. همچنین شبکه ما در تمامی خریدها ی شما در کنارتان خواهد بود و پشتیبانی و امنیت خریدهایتان را تضمین می نماید و همواره پاسخگوی سوالات و درخواستهای شما خواهد بود.

به عنوان فروشنده شما علاوه بر داشت امکان بینظیر و حرفه ای ساخت محصولات ویدوئی و بسته های قابل دانلود خودمی توانید با پشتیبانی برنامه های بازاریابی اینترنتی وب سایت و همچنین بهره گیری از شبکه وسیع بازاریابان حرفه ای سایت و برنامه قدرتمند همکاری در فروش علاوه بر معرفی هرچه بیشتر خود و محصولات خود , فروش بیشتر و درآمد بالایی را کسب نمایید.

متدهای پرداخت پول در پبکه ما چگونه است؟

 هر کاربر پس از ثبت نام در شبکه ما , حساب مجازی انحصاری خود را دارا خواهد بود که با استفاده از شبکه بانکی کشور و کلیه کارتهای شتاب می تواند آنرا شارژ نموده و یا در خواست برداشت وجه بنماید.

قوانین حق نشر(Copyright)  در شبکه ما چگونه است؟

شما نمی توانید محصولات ویدئویی و قابل دانلود دیگران را که صاحب امتیاز آن نمی باشد را در وب سایت شبکه ما بدون اجازه ناشر آن به اشتراک بگذارید و یا بفروش برسانید. تمامی محصولات ساخته شده باید مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و پس از نشر آن کلیه مسئولیت های آن متوجه ناشرمحصول خواهد بود و شبکه ما می تواند برای بررسی شکایات رسیده از جانب دیگر کاربران از تولید کننده محصول پاسخ بخواهد و یا حتی محصول مغیر با قوانین سایت را به حالت تعلیق درآورده و یا حذف نماید.

چگونه می توان به یک محصول امتیاز داد و چه تاثیری در کیفیت شبکه ما خواهد داشت؟

در کنار هر محصول امکانی برای دادن امتیاز به آن و یا گزارش آن محصول به مدیران وب سایت و همچنین امکان گذاشتن نظرات خود را برای هر محصول خواهید داشت. تمامی این امور موجب ارتقاء وب سایت و همچنین برخورد مقتضی با محصولات گزارش داده شده می گردد.

دسترسی چه کاربران در شبکه ما مسدود می گردند؟

هر شخص که قوانین و شرایط وب سایت شبکه ما را رعایت ننماید و در جهت خلاف آن اقدام نماید دسترسی ایشان مسدود می گردد و حساب کاربری و شبکه اختصاصی ایشان معلق و یا حذف می گردد و تمامی مسئولیت های قانونی و خسارات ناشی از آن به عهده فرد خاطی خواهد بود.

 

  • سوالات رایج بخش فروشندگان

فروشنده در شبکه ما کیست؟

هر کاربر پس از ثبت نام در شبکه ما می تواند ویدئوها و یابسته های قابل دانلود خود را تحت عنوان محصولات خود بفروش برساند و به عنوان ناشر و فروشنده شناخته شود.

چگونه محصولات خود را ایجاد و بفروش برسانید؟

به رایگان می توانید در وب سایت شبکه ما ثبت نام نموده و شبکه اختصاصی خود را راه اندازی نمایید. بسادگی می توانید فایلهای ویدئویی و یا دیگر فایل های قابل دانلود خود را در قالب یک محصول آپلود نموده و با انتخاب دسته مناسب و توضیحات مناسب و دیگر ویژگیهایی کهه در اختیارتان قرار می گیرد محصول خود را تکمیل و عرضه نمایید.

شبکه ما با برنامه های گسترده بازاریابی محصولات خود را به دیگر کاربران نمایش می دهد همچنین شبکه بازاریابان مستقل سایت با بهره گیری از برنامه همکاری در فروش در راستای معرفی و فروش هرچه بیشتر محصولات شما می کوشند. ما امنیت فایلهای شما و همچنین کلیه مبادلات مالی شمارا تضمین می نماییم تا در آرامش کامل بتوانید تجارت خود را به پیش برانید.

می توانید یک بار محصول خود را آپلود نموده و بارها آنرا بفروش برسانید. تیم تخصصی شبکه ما همواره پشتیبان شما و در کنارتان خواهد بود.

کمیسیون شبکه ما در قبال هر فروش چقدر است؟

کمیسیون شبکه ما برای هر فروش 10% مبلغ کل محصول بفروش رفته خواهد بود که در جهت برنامه های بازاریابی و پیشبرد وب سایت هزینه می گردد.

چه وقت وچگونه می توانم از حساب مجازی خود در شبکه ما برداشت نمایم؟

پیش از هرچیز لازم است که برای برداشت اعتبارات قابل برداشت خود از حساب مجازیتان , هویتتان را با ارسال تصویر کارت ملی یا پاسپورت خود تایید نمایید و سپس در خواست برداشت خود را ارسال نمایید. توجه شود که صرفا کاربرانی که هویت واقعی آنرا با توجه به مدارک ارسالیشان احراز گردد می توانند درخواست برداشت وجه نمایند. پس از بررسی تقاضای برداشت رسیده حداکثر تا 7 روز به حساب بانکی ایشان واریز می گردد.

چه مدت پس از فروش یک محصول می توانم مبلغ آنرا برداشت نمایم؟ روند استرداد محصول چگونه خواهد بود؟

تمامی خریداران به مدت 7 روز فرصت دارند پس از خرید یک محصول با توجه به قوانین استرداد محصول و بیان دلایل خود تقاضای استرداد محصول خردیداری شده و بازگشت پول خود را نمایند. لذا کلیه وجوه پرداخت شده توسط خریدار به مدت 7 روز غیر قابل برداشت بوده و پس از این مدت قابلیت برداشت را خواهند داشت و کاربران می تواند تقاضای برداشت خود را ارسال ننمایند.

چگونه می توانم کمیسیون بازاریابی برای محصول خود قراردهم؟

هنگامی که در قسمت ساخت محصول قیمت آن را تعیین می نمایید می توانید درصدی را به عنوان کارمز د بازاریابی برای شبکه بازاریابان مستقل سایت قراردهید که آنها را جذب نموده و برای محصول شما بازاریابی نمایند.(حداکثرمیزان آن 80% مبلغ کل محصول می تواند باشد).

  • چه وقت و چگونه می توانم محصول ساخته شده خود را از شبکه ما حذف نمایم؟

تا پیش از خرید محصول شما توسط خریداران هر زمان که بخواهید می توانید آنرا حذف نمایید اما اگر محصول شما بفروش رفت و یا کسی آنرا اجاره گرفت لازم است که تا انتهای زمان اجاره تعیین شده و یا 30 روز از آخرین زمان به فروش رفتن محصول خود صبر نموده و سپس می توانید آنرا حذف نمایید.

 

  • سوالات رایج بخش خریداران

خریدار در شبکه ما چه کسی می باشد؟

هر کاربر پس از ثبت نام در وب سایت شبکه ما می تواند اقدام به خرید و یا اجاره محصولات موجود نموده و به عنوان خریدار و مصرف کننده شناخته می گردد.

مزایای داشتن حساب مجازی شبکه ما چیست؟

حساب مجازی شبکه ما محیطی امن و سریعی را برای انجام مبادلات مالی کاربران برای واریز , برداشت و گزارشگیری به آنها می دهد . به راحتی با اعتبار موجود در حساب مجازی خود می توانید در شبکه ما اقدام به خرید محصولات مختلف نمایید همچنین هرزمان که خواستید می توانید درخواست برداشت وجه و واریز آنرا به حساب بانکی خود بدهید.

چگونه می توان در خواست استرداد محصول خریداری شده را نمود؟

پس از خرید محصول خریدار به مدت حداکثر 7 روز فرصت خواهد داشت که در صورت عدم رضایت و مطابق با قوانین استرداد محصول تقاضای خود را مبنی بر بازگشت پول خود را به پشتیبانی وب سایت ارسال نموده و در صورت داشتن شرایط استرداد محصول پول خود را دریافت نماید.

 

  • سوالات رایج

بخش تبلیغ کنندگان

برنامه همکاری در فروش چیست؟

در این برنامه دو یا چند نفر با همکاری هم به یکدیگر سود می رسانند. برنامه همکاری در فروش یکی از قوی ترین و جذاب ترین روش های بازاریای اینترنتی در دنیای امروز میباشد که یک وب سایت با جذب بازاریابان مستقل و در اختیار قرار دادن امکان بازاریابی الکترونیکی به آنها منجرب به تبلیغ یک محصول در دنیای اینترنت و بدون هیچگونه محدودیتی می گردد. بازاریابان با داشت امکان رهگیری اقدامات بازاریابی خود و استفاده از لینک ها تبلیغاتی تولید شده در سیستم به طور وسیعی محصولات مورد نظر خود را تبلیغ نمایند. بازاریابان و فروشندگان به عنوان مشارکت کنندگان این برنامه از فعالیت یکدیگر بهره گرفته و موجب افزایش درآمد و سود آنها می گردد.

وب سایت شبکه ما نیز با طراحی بینظیر این برنامه بازاریابی و فراهم آوردن امکانات فنی و تخصصی آن برای فروشندگان و بازاریابان , بستری مناسب را برای فعالیت بازاریابان حرفه ای که به دنبال فرصت های جدید درآمدزایی هستند را بوجود آورده است.

مزایای برنامه همکاری در فروش شبکه ما جیست؟

پیش از هر چیز مشارکت در این برنامه رایگان بوده و شما میتوانید بدون هیچگونه محدودیت در کسب درآمد به عنوان بازاریاب در این برنامه شرکت کنید. شما در محیط حرفه ای این کار قرار خواهید گرفت و از امکانات فنی تخصصی آن بهره خواهید گرفت. بازاریابان با داشتن دسترسی به سطح وسیعی از محصولات متنوع با توجه به علاقه مندی خود می توانند برروی یک یا چند محصول به صورت همزمان فعالیت تبلیغاتی خود را انجام دهند و همواره با گزارش گیری دقیق سیستم برنامه کاری خود را بهبود بخشیده و درآمد خود را افزایش دهند. تمامی موارد فوق در قالب پنل کاربر پسند بازاریابان در اختیار ایشان قرار می گیرد.

حداکثر میزان کمیسیون بازاریابان چقدر است؟

فروشندگان حداکثر به اندازه 90% مبلغ کل محصول را می توانند به عنوان کارمزد بازاریابی اختصاص دهند.

چه ابزار و امکاناتی در اختیار بازاریابان برای تبلیغ محصولات قرار می گیرد؟

در حال حاضر در بخش بازاریابی هر کاربر امکانات و ابزارالات متنوعی برای تبلیغ محصولات و حتی خود وب سایت برای بازاریابان درنظر گرفته شده است که از این میان می توان به انواع لینک های تبلیغاتی شامل بنرها , فیدها , لینک باکس ها و پنل های حرفه ای بازاریابی اشاره نمود.

چگونه می توانم حساب بازاریابی بسازم؟

هیچ نیازی به ساخت حساب بازاریابی خاصی نیست , صرفا هر کاربر پس از ثبت نام در وب سایت شبکه ما می تواند از بخش بازاریابی موجود در منو,فعالیت خود را به عنوان بازاریاب سایت شروع نمایند.

چگونه و چه وقت می توانم درآمد حاصل از بازاریابی خود را برداشت نمایم؟

پس از 7 روز از بفروش رفتن محصول بازاریابی شده کارمز آن به حساب بازاریاب واریز میگرددو قابل برداشت خواهد بود. در نظر گرفتن این بازه زمانی به جهت مدت زمانی است که خریدار می تواند تقاضای استرداد محصول خریداری شده و بازگشت پول خود را مطابق با قوانین سایت بدهد.

اگر خریدار محصول خود را پس بدهد چه روی خواهد داد؟

به مدت 7 روز که خریدار فرصت دارد که تقاضای استرداد بنماید کلیه کمیسیون ها به حالت انتظار و غیر قابل برداشت می باشد و اگر با تقاضای استرداد خریدار موافقت شود تمامی کمیسیون های پرداخت شده به بازاریابان و فروشندگان کسر می گردد و به حساب خریدار بر خواهد گشت.