letVC-policy

خدمات شبکه ما

نظر به استقبال چشمگیر و روز افزون کاربران ایرانی به سایت های اجتماعی فارسی زبان، بر آن شدیم تا با تکیه بر تجربیات موفق خود که به مدد صدها هزار کاربر ایرانی در سایت های ديگر فراهم آمده است، سایت شبکه ما ShabakeMa.comرا راه اندازی نماییم. هدف از برپایی این سایت پاسخگویی به نیاز ایرانیان برای داشتن نوع جدیدی از هویت اینترنتی در دنیای مجازی،  همچنین اختصاص فضایی ویژه و انحصاری به هر کاربر برای انتشار محتوای ویدیویی خود در قالب یک شبکه ویدیوی خصوصی خواهد بود. 
در شبکه ما شما نه تنها قادر خواهید بود ویدئوها ی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید بلکه می توانید با به وجود آوردن یک شبکه اختصاصی، محیطی امن و خصوصی را برای ذخیره سازی محتوای ویدیویی خود ایجاد کرده و همیشه بدون نگرانی در سرتاسر دنیا به آنها دسترسی داشته باشید. 
آنچه مسلم است همچون گذشته موفقیت این سایت نیز با همراهی کاربران محترم ایرانی در سراسر جهان میسر خواهد بود لذا از شما عزیزان خواهشمندیم ضمن توجه به توصیه های مسئولین سایت نسبت به رعایت مقررات مربوطه توجه کافی را داشته باشید. برخی از نکات قابل توجه عبارتند از:

سایت شبکه ما نیز مشمول قوانین جاری کشور می باشد لذا از کاربران گرامی خواهشمندیم تا نسبت به رعایت قوانین مذکور اقدام نمایند در غیر این صورت مسئولیتهای مربوطه مستقیماً متوجه ایشان خواهد بود.
 رعایت شئونات اسلامی _ اخلاقی و ملی در ویدئوها و فایلهای به اشتراک گذاشته از اهمیت خاصی برخوردار است و عدم توجه به آن موجب حذف محصولات مربوطه خواهد شد.
 به اشتراک گذاری محصولاتی که مغایر با قوانین و مقررات جاری کشور و مصداق توهین به نظام، شخصیت های مذهبی، کشوری و لشگری می باشد ممنوع است.با توجه به کنترل کلیه محصولات به اشتراک گذاشته شده چنانچه محصولی شامل موارد فوق باشد، از سایت حذف خواهد شد.
 توجه
پس از انتخاب نام شبکه اختصاصی خود ، چنانچه این نام مربوط به برندها،مارکهای تجاری و یا وبسایتهای ثبت شده باشد ، در صورت تماس نمایندگان رسمی این شخصیتهای حقوقی ، امتیاز استفاده از نام شبکه  پس از مکاتبه با دارنده شبکه ،به آن شخص اعطا خواهد شد. 
لذا خواهشمند است در انتخاب نام شبکه خود ، دقت فرمایید .

 تعداد کاربران سایت تا به این لحظه: 17840

تعداد ویدیوهای سایت تا به این لحظه: 183896

 

تماس با ما

با ارسال ایمیل به بخش مورد نظر خود می توانید با شبکه ما در تماس باشید.

پشتیبانی سایت  [email protected]