پشت صحنه تیزر تیبا! - شبکه‌ما

حتما تا به حال شاهد تیزر های تبلیغاتی بسیاری از خودرو های تولیدی داخل کشور بوده اید و گاها مجذوب رنگ و لعاب این تبلیغات...

پشت صحنه تیزر تیبا!

دسته بندی ها:
توضیحات:

حتما تا به حال شاهد تیزر های تبلیغاتی بسیاری از خودرو های تولیدی داخل کشور بوده اید و گاها مجذوب رنگ و لعاب این تبلیغات شده اید. اما همواره برایتان سوال برانگیز بوده است چطور ممکن است خودرو هایی که در این تیزر ها مقاومت بسیار خوبی در برابر تست های مختلف تصادف از خود نشان می دهند ،  چرا در شرایط واقعی و استفاده معمولی به شدت شکننده و ضعیف ظاهر می شوند؟!

این مسئله راز بزرگی است که بسیاری از خودرو سازان در جهان از آن بهره می برند و در اصل می توان این نکته را عامل بقای آنان دانست. این راز بزرگ استفاده از تکنولوژی و دانش نرم افزاری است که در قالب بسیاری از نرم افزار های ویرایش فیلم و جلوه های ویژه پا به این بازار گذاشته اند.این تکنولوژی هنگامی که در دست کمپانی های بی کفایت قرار گیرد ، از آن سوء استفاده کرده و تلاش می کنند محصولات بی کیفیت خود را به شکلی دیگر نمایش دهند.

از این قبیل کمپانی در ایران می توان به شرکت سایپا اشاره کرد که به طرز غلو آمیزی از نرم افزار های 3D Max و 3D Magic برای نمایش محصولات خود استفاده کرده است.