نقد و بررسی Note Edge - شبکه‌ما

 اگر پیگیر تولیدات چند سال اخیر کمپانی های مختلف تلفن همراه باشید می دانید که تنها تفاوتی که هر سال به عنوان یک دست آورد...

نقد و بررسی Note Edge

دسته بندی ها:
توضیحات:

 اگر پیگیر تولیدات چند سال اخیر کمپانی های مختلف تلفن همراه باشید می دانید که تنها تفاوتی که هر سال به عنوان یک دست آورد شگفت انگیز معرفی می شود کیفیت و اندازه صفحه نمایش دستگاه است که افزایش تراکم پیکسلی به 500 ppi و ساخت صفحه نمایش تا اندازه 7 اینچ از ثمرات این مسیر است. البته نمی توان مدعی شد که کسی از کار کردن با صفحه بزرگ و باکیفیت تر ناراضی است اما اگر واقع بینانه بخواهیم به این مسئله نگاه کنیم متوجه می شویم هرقدر که کار با صفحه نمایشی بزرگ لذت بخش باشد ، اما کنترل کردن عذاب آور خواهد بود. به علاوه اینکه چشم انسان تنها تراکم پیکسلی محدودی را می تواند مشاهده کند.

این موارد باعث شد که برخی از تولید کنندگان مثل کمپانی سامسونگ دست از لجاجت ساخت صفحات بزرگ برداشته و تلاشی در تولید صفحه نمایش های منحنی کنند. Galaxy Note Edge نخستین تلفن هوشمند دارای صفحه منحنی است که در اوایل سپتامبر امسال معرفی شد.این صفحه منحنی به اندازه یک اینچ در طول گوشی اضافه شده است و همچون نوار وظیفه در سیستم عامل های ویندوز هشدار ها و اطلاعات مورد نیاز را به اطلاع کاربر می رساند.