کشتی عبدولی با حریف کره ای - شبکه‌ما

  تن زنده والا به ورزندگیست       که ورزندگی مایه زندگی ست به ورزش گرای و سرافراز باش    که فرجام سستی سر افکندگیست دوستانی که دوست دارند بازی کشتی...

کشتی عبدولی با حریف کره ای

دسته بندی ها:
توضیحات:

 

تن زنده والا به ورزندگیست       که ورزندگی مایه زندگی ست

به ورزش گرای و سرافراز باش    که فرجام سستی سر افکندگیست

دوستانی که دوست دارند بازی کشتی گیر خوب کشورمان را با آقای عبدولی ببینند اما درزمان پخش مسایقه به هر دلیلی موفق به این کار نشدند میتوانند این مسابقه را ببینند. حضور ایران در این دوره از مسابقات حضور قابل قبولی بود. برای موفقیت در سطح های بالاتر نیاز به برنامه ریزی های منظمو منسجمو البته سرمایه گذاری است که امیدوارم در سال های اینده این مهم افزایش یابد.

ورزش نه تنها باعث سلامت جسم میشود بلکه هدف اصلی ورزش ها دوری جستن از خواهش ها نفسانی و غلبه بر نفس است تا انسان را به آنچه سزاوار اوست موفق نماید.

 اگرچه به نظر می رسد که مشکلات موجود در داوری موجب ناکامی آقای عبدولی دررسیدن به مدال طلا باشد ولی ظاهرا مسئولین بیان کرده اند که جایزه طلا را به وی اعطا خواهند کرد تا به نوعی کمز از ناراحتی این ناکامی بکاهند. امیدوارم از دیدن این کشتی زیبا لذت برید. قهرمان کشورمان عبدولی بعد از اجریا 3 فن فیتو حریف را ضربه فنی میکند اما گویا پذیرفتن ضربه فنی به مذاق داوران کره ای خوش نمی آید.