RostamInWonderLand-Esfandya رستم در سرزمین عجایب - دردسر اسفندیار/ - شبکه‌ما

         با سلام، انیمیشن های امروزی با اینکه کیفیت بسیاری بالایی دارند اما هنوز هم یا دو خاطره آ« انیمیشن های قدیمی در اذهان ماجای...

RostamInWonderLand-Esfandya رستم در سرزمین عجایب - دردسر اسفندیار/

دسته بندی ها:
توضیحات:

 

       با سلام، انیمیشن های امروزی با اینکه کیفیت بسیاری بالایی دارند اما هنوز هم یا دو خاطره آ« انیمیشن های قدیمی در اذهان ماجای دارد چه که قسمتی از زندگی ما را به خود اختصاص داده اند. با وجود این انیمیشن های جذاب و با کیفیت امروزی کمتر کسی به سراغ انیمیشن های قدیمی تر می رود اگرچه نکات آموزنده آن بیشتر باشد. البته وجود خلاقیت می تواند این مسیر را دگرگون کند و انیمیشن های با کیفیت کمتر هم جذابیت خود را داشته باشند. البته چه بهتر که انیمیشن های جذاب امروزی آموزندگی لازم را برای کودکان ما داشته باشند.

      از انیمیشن هایی با کیفیت بالا سخت گفتیم اما مدتی است که سریالی از انیمیشن های ساده اما جذاب تولید می شوند که دارای موضوعات ساده می باشند، اگرچه پیام خود را دارند اما بیشتر ب جهت سرگرمی ساخته می شوند تا لبخندی بر گوشه لبان بیننده بنشانند لحن دلنشین و شخصیت های آشنا و گفتگو هایی که طنز آمیز هستند بر تاثیر گذاری این ویدیو های افزوده است. شما را به دیدن این ویدیو با موضوع سرتم در سرزنیم عجایب دعوت می کنم. امیدوارم از دیدن آن لذت ببرید.