شیپور دات کام تبلیغ ویدیویی - شبکه‌ما

       به نظر شما تبلیغات چقدر میتوانند برای فروش یک محصول مفید و موثر باشند؟ آیا یک تبلیغ مناب میتواند شرکتی را از ورشکستگی نجات دهد؟...

شیپور دات کام تبلیغ ویدیویی

دسته بندی ها:
توضیحات:

       به نظر شما تبلیغات چقدر میتوانند برای فروش یک محصول مفید و موثر باشند؟ آیا یک تبلیغ مناب میتواند شرکتی را از ورشکستگی نجات دهد؟ شیوه های تبلیغ با گذشت زمان افزایش پیدا کرده است از کاتالوگ و بروشور و پستر گرفته تا ویدیو های تبلیغاتی همه برای فروش بیشتر محصول مورد استفاده قرار میگیرند. در اینجا شما شاهد یک نمونه هستید که با استفاده از زبان طنز و خنده دار و با یک ویدیو انیمیشن جالب شما را برای دقایقی سرگرم می کند.

       نحوه تاثیر گذاری تبلیغ بر مشتری بسیار مهم است و میتواند موجبات اعتماد مشتری و در نتیجه خرید بعنی هدف اصلی شرکت را برآورده نماید. وقتی مشتری به فروشنده اعتماد میکند دیگر بیشتر مسیر پیموده شده است. یکی از موارد تاثیر گذار در تبلیغ استفاده از لحن صمیم و خودمانی و گاها طنز است. در اینجا شما شاهد یک ویدیو هستید که البته برای سرگرم کردن شماست اما همانطور که در ابتدا می بینید این سرگرم شدن با هدف تبلیغ سایت شیپور می باشد. امیدوارم از دیدن این ویدیو طنز لذت ببرید. شاد و پیروز باشید.


  • Hadi
    Hadi |

    Salaaaaaaam