کلاه قرمزی - ویروسی که تبدیل به سیروس شد - شبکه‌ما

در این قسمت آقای مجری بیمار شده و به کلاه قرمزی می گوید: من از این ویروس گرفتم، برو برای من یک پرتقال و یک...

کلاه قرمزی - ویروسی که تبدیل به سیروس شد

دسته بندی ها:
توضیحات:

در این قسمت آقای مجری بیمار شده و به کلاه قرمزی می گوید: من از این ویروس گرفتم، برو برای من یک پرتقال و یک لیمو بگیر بیار، فقط یکی! بعد پسر خاله همین کلمه ویروس آقای مجری را به بچه ها انتقال می دهد تا اینکه... 

         برنامه کلاه قرمزی که در دهه های گذشته میهمان خانه های ما بود هیچ کس انتظارش را نداشت که دوباره بتواند در عرضه تلویزیون و سینما موفق شود بینندگان بسیاری را به دیدن برنامه های خود جلب نماید. اما با توجه به خلاقیت و ذوق و قریحه تهیه کنندگان این برنامه عروسکی این روز ها آن قدر مورد استقبال قرار گرفته است که در اخرین حضورش در گیشه های سینما از فیلم های سینمایی با حضور سوپر استارهای سینمای ایران پیشی گرفت و توانست به فروش بسیار خوبی دست پیدا نماید تا نشان دهد یک شخصیت عروسکی تا چه حد میتواند محبوب باشد و  ما را به شینما بکشاند یا به دیدن برنامه روبروی تلویزیون بنشاند.

      خلاقیت و قریحه در این سری برنامه ان قدر جذاب بوده است که بسیاری از دیالو گهایی آنان که با طنز آمیخته است و نگاهی متفاوت و البته خردمندانه بهموضوعات دارد مورد استقبال قرار گرفته است و به دفعات در فضای مجازی بازنشر میشوند. در این کلیپ خنده ار شما شاهد قسمتی از برنامه کلاه قرمزی هستید که در این قسمت آقای مجزی بیمار شده است و به کلاه قرمزی می گوید که من ویروس گرفتم و مریض شدم.