دجال یا کودک تک چشم؟! - شبکه‌ما

تولد انسانی یک چشم که میتوانید فیلم آن را در زیر مشاهده کنید به راستی که این کودک دجال است یا تولد آدم فضایی یا...

دجال یا کودک تک چشم؟!

دسته بندی ها:
توضیحات:

تولد انسانی یک چشم که میتوانید فیلم آن را در زیر مشاهده کنید به راستی که این کودک دجال است یا تولد آدم فضایی یا اختلال ژنتیکی؟؟؟؟!!

http://yon.ir/EZm8

دجال کیست؟

مولا امیرالمؤمنین عی(ع) می‌فرمایند: «او چشم راست ندارد و چشم دیگرش در پیشانی‌اش است. او مانند ستاره صبح می درخشد و چیزی در چشم اوست که گویی آمیخته به خون است. وی در یک قحطی سخت می‌آید و بر الاغ سفیدی‌ سوار است».

در صحیح مسلم نیز آمده است: «او مردی چاق، سرخ روی، با موی سر مجعد و اعور (چپ چشم) است و چشمش همچون دانه انگوری است که بر روی آب قرار گرفته باشد.

امیرالمؤمنین علی(ع) در مورد مکان خروج دجال می‌فرمایند: «او از شهری (در آن سوی ماوراء النهرین) و قریه ای که معروف به یهودیه است بیرون می‌آید».

شایعه اول:
“گفته میشود تولد نوزادی در اسرائیل یهودیان این کشور را به شدت وحشت زده کرده است زیرا این نوزاد یهودی شباهت بسیار زیادی به دجال آخرالزمان که در تمام کتب دینی و غیر دینی جهان از جمله در یهودیت، مسیحیت و اسلام از آن به عنوان فتنه گر و دروغگوی آخرالزمان نام برده شده است دارد. آیا این نوزاد که با مرگ دست و پنجه نرم میکند همان دجال فتنه گر است ، اگر این همان است آیا خبری وحشتناکتر از این جود دارد و اگر نیست چطور این همه شباهت؟”

شایعه دوم:
دختری که در سریلانکا بدون شوهر حامله شده بود و ادعا میکرد یک سفیینه ی فضایی او را ربوده و توسط یکی از بیگانگان مورد تعرض جنسی قرار گرفته بالاخره پس از هشت ماه و بیست روز فرزندش را بدنیا آورده….در کمال حیرت و ناباوری کودکش به راستی یک بیگانه ی دورگه است…موجودی با سر و بدنی شبیه انسان ولی دارای یک چشم بزرگ در وسط پیشانی و بدون بینی…! اینجاست که علم از توضیح و توجیه این پدیده ی استثنایی و بسیار بسیار عجیب و نادر در میماند….حقیقتا ما در این گیتی تنها نیستیم ؟ فقط خدای لایزال میداند و بس….این کلیپی که الان براتون میفرستم یک روز پس از تولد نوزاد را نشان میدهد که در میان تدابیر شدید امنیتی توسط یکی از پزشکان رویال هاسپیتال در لندن گرفته شده و به تمام جهان مخابره گشته…..حالشو ببرین

اما واقعیت:

واژه “دجال” اولین بار در انجیل و به روایت یوحنا ذکر شد.(انجیل نسخ مختلف به روایات متفاوت از برخی حواریون از جمله متی و یوحنا دارد) در این روایت از انجیل آمده است که دجال کسی ست که خود را مسیح معرفی میکند و یا مسیح را منکر می‌شود. گرچه در تورات هم به پیامبران دروغین اشاره شده اما نامی از آنها نیامده است.در اسلام دجال موجودی شریر معرفی شده است که یک چشم دارد و پیش از ظهور منجی از شرق (خراسان) ظهور کرده و سپس در اورشلیم ادعای خدایی خواهد کرد. موجود یک چشم چندین هزار سال است که به عنوان نمادی از شرارت و شیطان در باورها وجود دارد و مشخص نیست دجال موجودی یک چشم است یا انسانی با یک چشم نابینا. بر اساس روایات متفاوت دجال ۴۰ روز تا ۴۰ سال حکومت کرده و سپس به دست منجی (مسیح یا مهدی موعود) کشته خواهد شد. در روایتی از پیامر در بحارالانوار آمده که دجال سوار بر الاغ ظهور خواهد کرد و پیروانش زنان و یهودیان هستند.

مشخصاً ماجرای دختر سریلانکایی هم داستانی بدون منبع است و هیچ سندی آن را تایید نمی‌کند.

اما واقعیت این فیلم چیست؟
نوزاد مذکور مانند همه نوزادان دیگر یک انسان پاک سرشت است که تنها و تنها دچار یک نقص ژنتیکی به نام سایکلوپیا (Cyclopia) و یک بیماری مادرزادی نادر است. در این بیماری نوزاد با یک چشم متولد می شود که چشم می تواند در میانه صورت قرار گیرد. علت آن می تواند نقایص ژنتیکی یا عوامل محیطی باشد. اغلب جنین های مبتلا به این نقص قبل از تولد سقط می شوند و یا به صورت مرده به دنیا می آیند. تعداد نوزادان متولد شده با این نقص حدود ۱ در ۱۰۰.۰۰۰ نفر است که همگی بعد از تولد و مدتی اندک می‌میرند

هرچند تعداد نوزادان متولد شده در اثر این نقص بسیار کم است اما تعدادی از آنها در موزه Verolik که وابسته به دانشکده پزشکی آمستردام است نگهداری می شوند.

این نقص ژنتیکی نه تنها در نوزاد انسان بلکه در نوزادان سایر جانوران نیز وجود دارد. (کوسه و دیگر حیوانات)

به نظر می‌رسد این ویدئو مربوط به همان نوزادی است که در سال ۲۰۰۸ و در کشور بولیوی به دنیا آمد.

حق جو و حق طلب باشیم

لطفا این متن رو هر چه قدر که میتونید پخش کنید تا شاید انسان های بیشتری از جاهلیت در بیان انشاء الله که پاداش کارتون رو ببینید من کپی کردم شمام کپی کنید لاین که خرجی نداره