تریلر فیلم تک تیرانداز آمریکایی - شبکه‌ما

https://www.youtube.com/watch?v=5bP1f_1o-zo با سلام در خدمت شما هستیم با معرفی تریلر های برترین فیلم  های روز دنیا تریلر فیلم تک تیرانداز آمریکایی اگر به دنبال هیجان یک فیلم اکشن...

تریلر فیلم تک تیرانداز آمریکایی

دسته بندی ها:
توضیحات:

https://www.youtube.com/watch?v=5bP1f_1o-zo

با سلام در خدمت شما هستیم با معرفی تریلر های برترین فیلم  های روز دنیا

تریلر فیلم تک تیرانداز آمریکایی

اگر به دنبال هیجان یک فیلم اکشن هستید این فیلم را از دست ندهید .فیلم تک تیر انداز آمریکایی را می توان یک  فیلم نظامی آمیخته با درام نام نهاد این فیلم که توسط استو دیو وارنر بروس (Warner Bros)  تهیه و تولید شده است . کلینت ایستوود را در جایگاه گارکردانی فیلم قرار داده است .

فیلم تک تیرانداز آمریکایی  در تاریخ 25 دسامبر اکران شده است وهم اکنون در حال اکران در سینما های جهان می باشد.این فیلم که بازیگرانی همچون بردلی کوپر و سینا میلر را در خود می بینید درباره یک تک تیرانداز آمریکایی است که لقب مرگبارترین تک تیرانداز تاریخ آمریکا را با خود یدک می کشد و داستان فیلم برگرفته از زندگی واقعی کریس کایل تکی تیرانداز آمریکایی می باشد .

 چالش های پیش روی این تک تیرانداز را به تصویر می کشد که چگونه او می تواند  هم یه عنوان تک تیرانداز قاتلی بی رحم ودقیق باشد و از آن سو تلاش برای یک پدر خوب بودن برای فرزندش و تناقض بین این دو را نمایان می سازد.