سحر قریشی - شانس ،عشق،تصادف - شبکه‌ما

سحر قریشی یلدای فیلم دلنوازان  متولد 6 دی 1366 می باشد سحر قریشی یک استقلالی دو آتیشه است او تنها یک برادر دارد و رنگ هایی که...

سحر قریشی - شانس ،عشق،تصادف

دسته بندی ها:
توضیحات:

سحر قریشی یلدای فیلم دلنوازان  متولد 6 دی 1366 می باشد سحر قریشی یک استقلالی دو آتیشه است او تنها یک برادر دارد و رنگ هایی که او دوست دارد مشکی و قرمز می باشداز دیگر آرزوهای سحر قریشی کارگردانی می باشد .در بین کارگردان ها سحر قریشی  حسین سهیلی زاده را خیلی دوست دارد و گفته که او را به مانند پدرش دوست می دارد.

سحر قریشی

سحر قریشی شروع نقش آفرینی اش در فیلم لج و لج بازی به کارگردانی سیدمهدی برقعی بود بعد از طریق سیاوش خیرابی با حسین سهیلی زاده آشنا شد و سهیلی زاده از او در فیلم دلنوازان در نقش یلدا استفاده کرد و این شروع شهرت برای سحر قریشی بود.لج و لج بازی داستان زندگی زن و مردی بود که بعد از یکسری کشمش و در گیری از هم جدا شدند اما بعد از جدا شدن این دو پسری پیدا شد که ادعا می کرد عاشق زن این داستان می باشد.

سحر قریشی

  برای شما در اینجا کلیپی از فیلم این هنرمند را در فیلم شانس،عشق،تصادف به کارگردانی آرش معیریان برای شما در نظر گرفتیم که این هنرمند در کنار بازیگرانی چون: محمدرضا شریفی نیا، بهنوش طباطبایی، سیروس گرجستانی، آزیتا ترکاشوند و ستاره موسیقی پاپ حمید عسگری به ایفای نقش پرداخته است.داستان این فیلم اینگونه است : حمید عسگری (مدرس موسیقی) میباشد که به همراه خواهرش و تعدادی از بچه های بی سرپرست به شمال کشور برای اردو می روند ، آنها با مینو (سحر قریشی )که به اتفاق پدر و نامادری اش در آنجا زندگی می کند آشنا می شوند و این باعث بروز حوادث تلخ و شیرین می شود .

سحر قریشی

این فیلم باساز سازی فیلم "امروز ،فردا  "  به کارگردانی عباس شباویز میباشد که توسط  پیمان حمیدی نوشته و آرش معیریان کارگردانی این فیلم را به عهده گرفته است .این فیلم محصول 1393 می باشد .

ویدئو های مرتبط:

سحر قریشی در پشت صحنه فیلم 

سحر قریشی و دردودل او  با مردم

سحر قریشی تاحالا چهار بار شوهر کردم

سحر قریشی در پشت صحنه فیلم

حرف های تامل برانگیز سحر قریشی

سحرقریشی خودرابا آنجلینا جولی و هالیوودیها مقایسه میکند

سحر قریشی - شانس ،عشق،تصادف

سحر قریشی بی حجاب

عروسی سحر قریشی

عکس های سحر قریشی

زندگینامه سحر قریشی

اینستاگرام سحر قریشی

همسر سحر قریشی

طلاق سحر قریشی

بازیگر سحر قریشی

تصاویر سحر قریشی

عکسهای جدید سحر قریشی

شوهر سحر قریشی

عکس های عروسی سحر قریشی

سحر قریشی و همسرش

بیوگرافی سحر قریشی