باب اسفنجی-شهر اختاپوس ها - شبکه‌ما

یکی از زیباترین و خنده دار ترین قسمتهای انیمیشن باب اسفنجی را انتخاب کردم که به اشتراک میزارم. امیدوارم از تماشای آن لذت ببرید.

باب اسفنجی-شهر اختاپوس ها

دسته بندی ها:
توضیحات:

یکی از زیباترین و خنده دار ترین قسمتهای انیمیشن باب اسفنجی را انتخاب کردم که به اشتراک میزارم. امیدوارم از تماشای آن لذت ببرید.

داستان این قسمت از آنجا خوش شروع میشود که پاتریک و باب اسفنجی هر کدام یک جاروبرقی در دوش خود دارند و در حال تمیز کردن اطراف منزلشان هستند که شروع به بازیگوشی میکنند و به قصد تمیز کردن خانه اختاپوس درب و پنجره آن را از جا میکنند و با اسرار اختاپوس زمانی که میخواهند آنها را به جایشان برگردانند، کلا خانه را خراب میکنند.

باب اسفنجی

اختاپوس خیلی از کاری که پاتریک و باب اسفنجی انجام داده بودند ناراحت میشود و میگوید از دست آنها و کارهای خرابکاری شان خسته شده است و می خواهد به جایی دور دست برود که هیچ همسایه مزاحم کله پوکی مثل باب اسفنجی و پاتریک نداشته باشد و جایی باشد که همه مثل خود او اختاپوس باشند. در همان لحظه مجری تلویزیون نام شهری را معرفی میکند به نام شهر رویایی اختاپوس ها و او به سمت آن شهر حرکت میکند.

باب اسفنجیپ

اختاپوس به شهر رویایی میرود و به نظرش خیلی آنجا خوب و دوست داشتنی است اما بعد از چند روز زندگی در آنجا به این نتیجه میرسد که شهر کسل کننده ای است و هیچ هیجانی در آنجا نیست. بنابراین این بار خود اختاپوس شروع به بازیگوشی میکند با یک جاروبرقی کلی خرابکاری میکند. تا جایی که بقیه اهالی شهر اختاپوس ها از او شکایت میکنند و خیلی ناراحت میشوند. در همین حال باب اسفنجی و پاتریک نیز به این شهر می آیند و اختاپوس را پیش خود باز میگردانند.

باب اسفنجی

دوستان عزیز به نظر شما جذابترین قسمت کارتون های باب اسفنجی کدام موضوع است؟ لطفا کامنت بگذارید.