باب اسفنجی-خرچنگ نی نی کوچولو - شبکه‌ما

یکی از قسمتهای دیدنی انیمیشن باب اسفنجی با موضوع خرچنگ نی نی میشود را ارسال میکنم که امیدوارم از تماشای آن لذت ببرید.

باب اسفنجی-خرچنگ نی نی کوچولو

دسته بندی ها:
توضیحات:

یکی از قسمتهای دیدنی انیمیشن باب اسفنجی با موضوع خرچنگ نی نی میشود را ارسال میکنم که امیدوارم از تماشای آن لذت ببرید.

باب اسفنجی

داستان این قسمت در مورد انتقام پلانگتون از خرچنگ و باب اسفنجی است که به خاطر احساس ضعفی که نسبت به خرچنگ دارد تصمیم میگیرد هر طور شده ضربه ای به او وارد کند و فرمول درست کردن همبرگر را به دست بیاورد تا خودش رستوران افتحاح کند تا رقیب سرسختی برای خرچنگ باشد. برای اولین بار داخل یک نمکدان میشود و به رستوران میرود تا فرمول را به دست بیاورد اما خرچنگ او را میشناسد و از رستوران بیرونش میکند. زمانی که پلانگتون خیلی ناامید بود یک مادر و نوزادش را که درحال خوردن شیر بود مشاهده میکند و ضعیف بودن آن نوزاد را میبیند که به خاطر کوچک و ضعیف بودنش حتی نمیتوانست از خودش دفاع کند تصمیم گرفت خرچنگ را هر طور که شده کوچک کند.

باب اسفنجی

پلانگتون با تحقیقاتی که انجام میدهد به این نتیجه میرسد که با پخش کردن گازی خاص میتواند اجسام را کوچک یا بزرگ کند. پس هر طور که شده آن گاز را به دست می آورد و روی باب اسفنجی و خرچنگ امتحان میکند. این گاز به این صورت عمل میکرد که  اگر یک بار به کسی زده شود کوچک میشود و دوبار زده شود بزرگ میشود. دفعه اول که پلانگتون این کار را انجام میدهد یک بار میزند و آنها کوچک میشوند و دوباره میزند و آنها بزرگ میشوند و دیگر گازی برایش نمیماند که بزند و بی نتیجه برمیگردد.

باب اسفنجی

دفعه دوم که همان گاز را روی خرچنگ امتحان میکند این بار او و باب اسفنجی را خیلی پیر میکند. اما باز هم فکر میکند که برای بدست آوردن فرمول زمان خوبی است چون آنها اینقدر پیر هستند که نمیتوانند جلوی او را بگیرند. بنابراین فرمول را سرقت میکند اما.... مابقی ماجرا را در ویدئو مشاهده نمایید.

دوستان عزیز به نظر شما جذابترین قسمت کارتون های باب اسفنجی کدام موضوع است؟ لطفا کامنت بگذارید.