مصاحبه جنجالی رضا رشید پور با امیر تتلو - شبکه‌ما

کلیپ دیدنی قسمتی از مصاحبه رضا رشید پور را با امیر تتلو مشاهده میکنید که امیدوارم از تماشای آن لذت ببرید.

مصاحبه جنجالی رضا رشید پور با امیر تتلو

دسته بندی ها:
توضیحات:

کلیپ دیدنی قسمتی از مصاحبه رضا رشید پور را با امیر تتلو مشاهده میکنید که امیدوارم از تماشای آن لذت ببرید.

این مصاحبه جنجالی که در برنامه "دید در شب" و بین رضا رشید پور و امیر مقصود لو (امیر تتلو) انجامید بیش از یک ساعت به طول انجامید که بخشی از آن را مشاهده میکنید که امیر تتلو درباره آهنگ انرژی هسته ای و مشکلات و اتفاقاتی که در به وجود آمدن آن به وجود آمد صحبت میکند.

امیر تتلو

جالب بودن این برنامه به خاطر سوالات عجیب مجری برنامه آقای رضا رشید پور و جواب هایی است که امیر تتلو با خونسردی به آنها پرداخته است. در این جا برخی از این مکالمات شنیدنی را ذکر میکنم تا به جذابیت تماشای این کلیپ پی ببرید.

امیر تتلو

امیر تتلو از کمک کردن به تیم های فوتبال می گوید و اعتقاد دارد از حاشیه های ایجاد شده بعد از انتشار این خبر را میتوان به نفع خود و برای بالابردن طرفداران در ایران استفاده کرد. و حاشیه های دیگری مانند چاقو خوردن به دستش نیز یکی از همین حاشیه های درست شده است که میتواند به مشهور شدن او کمک کند. البته آقای رشید پور از او خواست تا داستان زخمی شدنش را به طور کامل تعرف کند و امیر تتلو نیز تمام جزئیات این اتفاق را تعریف کرد. و اثر چاقو را روی دستش نشان میدهد.

امیر تتلو

یکی دیگر از بحث های جالب ایجاد شده در این برنامه تلویزیونی کلیپ جنجال برانگیز انرژی هسته ای امیر تتلو بود که به نظر آقای رشید پور آهنگ خواندن برای انرژی هسته ای با بق بقو کردن (بق بقو کردن طرفداران در پیج اینستاگرام) خیلی فرق دارد و از او خواست تا جلوی دوربین به منتقدان و طرفدارانش توضیح بدهد.  امیر تتلو نیز از خودش دفاع کرد و گفت من دنبال مجوز گرفتن نبودم و فقط یک خواننده زیر زمینی خواست برای کشورش و انرژی هسته ای آهنگ بخواند. با این کار نه مقام کشوری پیدا کردم که از بق بقو کردن در پیج اینستاگرامم ناراحت باشم و نه تغییری در روند کار کردنم پیدا شده است. مابقی صحبتها را در ویدئو تماشا کنید.

ویدئوهای مرتبط:

امیر تتلو - موزیک ویدئوی بدتر شد

امیر تتلو - موزیک ویدئوی انرژی هسته ای

امیر تتلو - موزیک ویدئوی شهدا