امیر تتلو - موزیک ویدئوی انرژی هسته ای - شبکه‌ما

یکی از جنجال برانگیز ترین و جذابترین آهنگهای امیر تتلو را به اشتراک میزارم که امیدوارم از تماشای آن لذت ببرید.

امیر تتلو - موزیک ویدئوی انرژی هسته ای

دسته بندی ها:
توضیحات:

یکی از جنجال برانگیز ترین و جذابترین آهنگهای امیر تتلو را به اشتراک میزارم که امیدوارم از تماشای آن لذت ببرید.

امیر تتلو خواسته در این کلیپ تصویری حمایت خودش را از انرژی هسته ای ایران و حق مسلم مردم ایران نشان دهد. این کلیپ با زحمات بسیاری بر روی یک ناو در خلیج فارس تولید شده است و به نظر خود امیر تتلو ارزش این همه زحمت را داشته است.

امیر تتلو

کلیپ انرژی هسته ای با زیر نویس انگلیسی درست شده است و تمام جملات و شعرهای موجود در آن را با ترجمه انگلیسی به نمایش گذاشته میشود. امیر تتلو خواسته های ایرانیان را از بقیه کشور ها بیان کرده است و در این آهنگ از جملات زیبایی استفاده کرده است که به بعضی از آنها اشاره میکنم. او در شروع آهنگ خطاب به کشور آمریکا میگوید اگه انرژی هسته ای بده برای همه از جمله خود تو بده و اگه خوبه برای همه دنیا خوبه. در ادامه میگوید کشور من فقط دنبال صلح است و من یک ایرانیه بی ریا هستم که مخالف درگیری هستم.

امیر تتلو

شعار همیشگی و معروف انرژی هسته ای بارها در این آهنگ شنیده میشود که این حق مسلم ماست و خلیج مسلح فارس نیز اشاره میکند. امیر تتلو در جایی بسیار جالب میگوید: من نه معلم هندسه و ریاضی ام، نه قاطی بازی سیاسی ام، نه میدونم چی میگذره توی این مملکت، نه میدونم کی کی به کجا حمله کرد، ولی میدونم یه بوی خسته ای میاد و هر چیزی یه انرژی هسته ای میخواد. اگه قوی نباشی توی قلمروت، میتونه هر نظر بسته ای بیاد.

امیر تتلو

نکات بسیاری در این کلیپ برداشت شد و با این که منتقدان بسیاری بعد از شنیدن این آهنگ مخالفتهای خود را اعلام کردند اما امیر تتلو از کلیات نتیجه ای که پخش این آهنگ داشت راضی است. همانطور که در برنامه "در دید شب" آقای رضا رشید پور مصاحبه جنجالی با امیر تتلو داشته است که تماشای آن نیز خالی از لطف نیست.

ویدئوهای مرتبط:

مصاحبه جنجالی رضا رشید پور با امیر تتلو

امیر تتلو - موزیک ویدئوی بدتر شد

امیر تتلو - موزیک ویدئوی شهدا