قسمتی از انیمیشن ایرانی پیام راشل کوری 2 - شبکه‌ما

راشل کوری یکی از چهره های نماد صُلح دوستی در جهان می باشد .

قسمتی از انیمیشن ایرانی پیام راشل کوری 2

دسته بندی ها:
توضیحات:

راشل کوری یکی از چهره های نماد صُلح دوستی در جهان می باشد . او به خاطر فعالیت های نو دوستی بسیاری که در کشور های مختلف جهان انجام داد ، آوازه ی بسیار خوبی پیدا کرد . اما در یکی از فعالیت های بشردوستانه ی او ، و هنگامی که به غزه سفر کرده بود ، شرایط تغییر کرد . هنگامی که راشل کوری می خواست تا جلوی یک بولدوزر اسرائیلی که قصد نابود کردن خانه ی یک فلسطینی را داشت بگیرد ، آن بولدوزر او را به قتل رساند . حال انیمیشن پیام راشل کوری که توسط یک گروه انیمیشن ساز ایرانی ساخته شده است به موضوع حمله ی مجازی ایران به اسرائیل می پردازد . در این ویدیو شما قسمتی از انیمیشن پیام راشل کوری 2 را خواهید دید .

 


 • سیاوش
  سیاوش |

  شما با ابزار غرب میخواین با غرب بجنگین؟؟ اخه عقلم خوب چیزیه ایران مگه جنگنده نسل پنجم داره اصلا؟؟ با F-22 (رپتور) امریکایی میخواین با اسراییل بجنگید اره؟؟ هههه خدا چقدر این جماعت بی مغزن.. راستی یادمه هواپیمای B2 رو تو دنیا فقط امریکا داشتا :)
  فعلان که یه سیل اومد کل ایرانو اب برد اینو مدیریت کنین مردم کمتر بمیرن لازم نکرده فکر فتح تل اویو باشید..

 • انیمیشن
  انیمیشن |

  نفرین هفتاد ملیون ایرانی در پشت اینگونه افکار جنگ طلب خواهد بود، مردم ایران جنگ را محکوم میکنند نه مثل این ویدیو (که هرچیز هست جز انیمیشن) تبلیغ، و پیشنهاد میکنم خودتان از انتشار تبلیغ جنگ منصرف شوید که نفرین ها دامان شما را نگیرد، دفاعی اگر هست داخل مرز باید باشد نه در جایی که امثال راشل کوری آزادانه خبرنگاری میکنند اینجا امثال وی توسط برادران عزیزی که در ویدیو نام برده شدند سالهاست به شکنجه در زندان سپری می کنند. و من ا... توفیق