سگ گیج - شبکه‌ما

برای شما کلیپ های جالب و دیدنی از سراسر جهان را آماده کرده ایم با ما همراه باشید. سگ ها همیشه  به وفاداری مشهور هستند.

سگ گیج

دسته بندی ها:
توضیحات:

برای شما کلیپ های جالب و دیدنی از سراسر جهان را آماده کرده ایم با ما همراه باشید.

سگ ها همیشه  به وفاداری مشهور هستند.

بیشتر سگ ها هوش بالایی هم دارند و اعلب کارهایی را انجام می دهند که باعث تعجب افارد می شود.

آنها خیلی خوب آموزش می بینند و حیوانات اهلی خوبی هستند.

اما در این کلیپ شما را با یک سگ آشنا می کنیم که  زیاد باهوش نیست و به همین علت مجبور می شود کاری تکراری را مدام انجام دهد.

در ابتدای کار شما سگی را می بیند که شی ای دایره ای شکلی را از داخل آب بیرون می آورد و آن را روی زمین قرارا می دهد اما به علت شیبی که در آن منطقه وجود دارد و گرد بودن شی دوباره به آب می افتد و سگ دوباره وارد آب می شود.

این داستان به همین ترتیب تکرار می شود .سگ وارد آب می شود شی را بیرون آورده ,جسم دوباره داخل آب افتاده و بقیه ماجرا و باعث به وجود آمدن صحنه های خنده دار و جالبی می شود.


 • پشتیبانی شبکه ما
  پشتیبانی شبکه ما |

  با سلام کاربر گرامی yasamin36
  همانطور که دوستمون توضیح دادن میتونین در بالای صفحه و کلیک روی دکمه "لیست ها" ویدئوها و یا کاربرانی که قبلا به لیست علاقه مندی های خود اضافه کرده بودید را ببینید.
  در مورد ویدئوهای رقص : با جستجو در سایت میتونیی ببینید که ویدئوهای بسیار زیادی هست که چنین موضوعاتی دارد. بنابراین هر ویدئویی که نام رقص داشته باشد پاک نمیشود. و نباید مخالف قوانین کشورمون باشد.
  برای ارتباط میتونین از طریق لینک زیر و یا در قسمت "پیامها" در پروفایل خودتون پیام بفرستید و یا از طریق ایمیل سایت که دوست عزیزمون ذکر کرد میتونین با بخش پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.
  http://www.shabakema.com/contact/index

 • دیدنی ها
  دیدنی ها |

  اگر اطلاعات بیشتری می خوای بدونی با این ایمیل در ارتباط باشید
  support@shabakema.com
  پیروز و موفق باشید

 • دیدنی ها
  دیدنی ها |

  سلام
  یه قسمت به اسم لیست در پنل کاربری شما وجود دارد از اون قسمت می تونید ویدیو هایی رو که قبلا به آنها علاقه مند بودید و روی علامت قلبی که زیر ویدیو هست کلیک کرده اید ببینید طبقه بندی هم از طریق همین لیست امکان پذیر هست .
  در مورد ویدیو اگر خیلی غیر اخلاقی نباشه موردی نداره
  در کل مخالف با قوانین کشور نباشه

 • شیرین
  شیرین |

  سلام و خسته نباشید من چند تا سوال راجب این سایت داشتم ولی نمیدونم کجابایدبرم میشه راهنمایی کنید؟میخواستم بدونم اینم مثل اپارت میتونی کانالی رو که میخوایو دنبال کنی و همین طور میشه ویدیو هاتو طبقه بندی کرد

 • شیرین
  شیرین |

  سلام و خسته نباشید من چند تا سوال راجب این سایت داشتم ولی نمیدونم کجابایدبرم میشه راهنمایی کنید ؟میخواستم بدونم اینم مثل اپارت میتونی کانالی رو که میخوایو دنبال کنی و همین طور میشه ویدیو هاتو طبقه بندی کردو ویه سوال دیگه این سایت موزیک ویدیو ها خارجی و همین طور رقص رو پاک میکنه نه ویدیو های خیلی افتضاح رو نه اونا رو نمیگم کلا خلاصه میشه یا راهنمایی کنید یا بگید برم کمک بگیرم ممنون و منتظر