دید در شب محمود شهریاری - شبکه‌ما

دید در شب محمود شهریاری !! رضا رشید پور سازنده برنامه دید در شب اینبار سراغ یک مجری تلویزیونی رفته تا از عدم حضور او در...

دید در شب محمود شهریاری

دسته بندی ها:
توضیحات:

دید در شب محمود شهریاری !!

رضا رشید پور سازنده برنامه دید در شب اینبار سراغ یک مجری تلویزیونی رفته تا از عدم حضور او در تلویزیون و ممنوع التصویر بودنش بپرسد.در هفدهمین برنامه دید در شب محمود شهریاری برروی صندلی نشست و به سوالات صریح رشیدپورپاسخ داد.او درمورد ممنوع التصویر بودنش گفت : "من تهیه کننده برنامه ای بودم به نام “در دست گلی دارم” . برنامه ما یک مسابقه هم داشت که دو نفر همزمان روی خط می امدند و با هم مسابقه می دادند . اولین برنامه را که شروع کردیم دیدیم پشت خط اقای شهرام شب پره هستند و خودشان را معرفی کردند. من هم گفتم سلام هنرمند عزیز! ان طرف هم خانومی از لس انجلس تماس گرفته بود من امدم از روی قضیه رد شوم شنیدم ان خانوم به همسرش گفت بیا بیا رقیب من شهرام شب پره هست.

من همیشه ممنوع التصویرم، گاهی هم در بین اش آزاد التصویر می شوم . از سال ۶۱ هیچ وقت برایم توضیح ندادند، چرا ممنوع التصویر و بعد چرا آزاد التصویر شدی! ".

رشیدپور در دید درشب محمود شهریاری را "رکورددارترین ممنوع التصویر صدا و سیما" نامید.شما را به تماشای این ویدیوی جذاب و جنجالی دعوت میکنیم.

ویدیوهای مرتبط :

دید در شب

رضا رشید پور

برنامه دید در شب

دید در شب سحر قریشی

دید در شب شهرام جزایری

دید در شب شقایق فراهانی

دید در شب رسایی

دید در شب جواد ظریف

دید در شب محمود شهریاری

دید در شب اکبر عبدی

دید در شب الهام چرخنده