ایده‌های خلاقانه حاصل ذهن خلاق /// - شبکه‌ما

با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز وب سایت شبکه ما و شبکه فوق العاده چست و چابک در این ویدیو شگفت انگیز می خواهیم ذهن خلاق...

ایده‌های خلاقانه حاصل ذهن خلاق ///

توضیحات:

با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز وب سایت شبکه ما و شبکه فوق العاده چست و چابک

در این ویدیو شگفت انگیز می خواهیم ذهن خلاق را مورد بررسی قرار دهیم و یک نمونه از آن را برای شما به عنوان نمونه نشان دهیم .

ذهن خلاق واقعاً یک نعمت است که خدواند درون ما انسان ها قرار داده ولی متاسفانه ما از این نعمت خدا دادی استفاده نمیکنیم و آن را آکبند نگه داشتیم .

واقعاً حیف است که از مغزمان مه این همه قابلیت دارد و می تواند اکتشافاتی را انجام دهد یک ایده ای دهد که می تواند یک ملت را نجات دهد و یا هزاران نفر را به سر کار ببرد .

ما انسان ها باید بتوانیم از این ویژگی که در ما هست ولی در حیوان ها نیست بیشترین بهره را ببریم و فرق ما با حیوانات همین هست آن ها قریضی عمل می کنند ولی ما انسان ها با استفاده از عقل ، شعور و ادب و احترام کار مان را پیش می بریم .

با استفاده از ذهن خلاق  میتوانیم در کمترین زمان ممکن ایده های نو بدهیم و از دیگران کمک بگیریم و هر آنچه را که در ذهنمان می گذرد را خلق کنیم و به سعاتمندی برسیم .

آقای استیو جابز موسس و مدیر اسبق شرکت اپل توانست ذهن خود را به کار بیاندازد و شرکتی را پایه گذاری کند که تا به حال کسی انجام نداده بوده است و او به خود گفت من باید بتوانم شرکتی را پایه گذاری کنم که تلفن همراهی را تولید کند که فقط و فقط یک دکمه روی آن باشد و بقیه چیزها با استفاده از لمس کردن به کار بیافتد .

پس دیدید که ما انسان ها می توانیم ذهن خود را تقویت کنیم و از راه های افزایش خلاقیت نیز بهره ببریم تا بتوانیم زندگی بهتری را داشته باشیم .

به دیگر ویدیو های ما در شبکه فوق العاده کاربردی چست و چابک در وب سایت شبکه ما سر بزنید.

خداوند یار و نگهدارتان باشد.

خدانگهدار