اموزش تزیین کیک با شکلات - شبکه‌ما

در این ویدیو برای شما نحوه تزیین کیک با استفاده از شکلات و میوه های زیبا اموزش میدهیم  این تزیین بسیار راحت و زیبا هست پس...

اموزش تزیین کیک با شکلات

دسته بندی ها:
توضیحات:

در این ویدیو برای شما نحوه تزیین کیک با استفاده از شکلات و میوه های زیبا اموزش میدهیم 

این تزیین بسیار راحت و زیبا هست پس با ما همراه شوید. برای شروع باید ابتدا  برای تزیین کیک رو با خامه کاملا بپوشونیم و صاف کنیم تا سطحی یکدست داشته باشد. در این مرحله باید لبه های کیک رو هم تزیین کنیم برای این کار مقداری خامه سفید رو داخل قیف می ریزیم بعد با کمک قیف گل های کوچولو و زیبایی رو دور تا دور کیک درست می کنیم. دقت داشته باشید برای این که کارتون تمیز تر در بیاد باید تمامی گل ها به اندازه هم باشند تا ظاهری زیباتر و مرتب تر داشته باشند. بعد از اون با استفاد از شکلاتی که داخل قیف ریختیم باید لبه های کیک رو به شکل هلالی شکلات می ریزیم تا بخشی از این شکلات به شکلی که در ویدیو خواهید دید از لبه های کیک به سمت پایین حرکت کند بعد سطح رویی کیک رو با استفاده از شکلات کاملا می پوشونیم. در این مرحله اگر مقداری از شکلات به قسمت پایین کیک هم سرازیر شد ایرادی نداره ظاهر کیک رو زیباتر می کنه. بعد از اون نوبت به تزیین روی کیک با استفاده از میوه ها می رسه.

باید ابتدا از چن تا میوه مثل توت فرنگی شاه توت تمشک استفاده کنیم این ها رو می تونیم داخل ژله قرمز بغلطانیم تا براق تر و زیباتر بشن. بعد از اون به روشی که در ویدیو خواهید دید اول با استفاده از توت فرنگی های درشتی که اماده کردیم یه نیم دایره روی کیک ایجاد می کنیم بعد با استفاد از تمشک ها و شاه توت ها روی کیک رو تا حدودی می پوشانیم.

در ادامه با ویدیو همراه بشین تا روش کامل تزیین کیک شکلاتی میوه ای رو یاد بگیرین.