بررسی تخصصی گوشی آیفون 7 و ایراد بزرگ آن..! - شبکه‌ما

گوشی جدید شرکت آیفون به نام آیفون 7 در بازار کنونی جذابترین گوشی بین رقبای خود محسوب میشود.

بررسی تخصصی گوشی آیفون 7 و ایراد بزرگ آن..!

توضیحات:

گوشی جدید شرکت آیفون به نام آیفون 7 در بازار کنونی جذابترین گوشی بین رقبای خود محسوب میشود. بعد از شایعات زیادی که از عکس طراحی جدید این گوشی پخش شد و اطلاعات زیادی که در این باره درز گردید، بالاخره آیفون 7 رونمایی شد و تعدادی از آن نیز وارد بازار گردید.

 

آیفون7

طرح جدید آیفون 7 بسیار متفاوت با مدل های قدیمی این شرکت است و از زمانی که وارد بازار شد حاشیه های زیادی را به همراه داشته است. جالبه بدانید که این مدل گوشی Home ندارد اما قابلیتهای جالب و جدیدی به آن اضافه شده است. یکی از این قابلیتها کلید لمسی خانه (Home) است. بنابراین در این مدل گوشی خبری از کلید فشاری دکمه خانه نیست و فقط میتوان با لمس کردن از آن استفاده کرد. قسمت پایین گوشی از یک لایه شیشه تشکیل شده است و دکمه لمسی آن در آنجا قرار دارد. زمانی که دکمه Home را لمس میکنید یک لرزش خفیفی در آن احساس خواهید کرد.

اما کاربران آیفون 7 به این نتیجه رسیده اند که ایراد بزرگی در استفاده از دکمه لمسی جدید آن وجود دارد و آن هم کار نکردن آن با دستکش است. چرا که برای استفاده از آن حتما باید دکمه با پوست دست لمس شود. حتی اگر بین پوست دست و دستکش پارچه بسیار نازکی هم باشد باز هم دکمه لمسی Home کار نخواهد کرد. شاید فکر کنید که این موضوع زیاد مهم نباشد اما وقتی در روزهای سرد پاییز و زمستانی که دستکش در دست دارید و آن زمان نمیتوانید با دستکش از گوشی همراهتان استفاده کنید به خودتان میگویید چرا من مبلغ زیادی را برای خرید این گوشی هزینه کرده ام..!؟ اما باید بدانید آیفون 7 تغییرات جالبی در قسمت Lock Screen ایجاد کرده است و در نتیجه ممکن است به خاطر اینکه اطلاعات زیادی را روی صفحه مشاهده میکنید شاید نیازی نباشد که گوشی خود را باز کنید...

شما را به دیدن این ویدیوی جذاب درباره آیفون 7 جلب میکنم.


  • لاین  وایبر  تلگرام
    لاین وایبر تلگرام |

    ویدئو ها رو اول باید دانلود کنیم بعد به اشتراک بگذاریم یا نه لینک به اشتراک گذاشته میشه ممنون میشم اگه جواب بدید