اموزش اشپزی : پاستا با میگو - شبکه‌ما

اموزش پخت پاستا با میگو : در این ویدئو اموزشی باهم طرز تهیه پاستا با میگو را یاد می گیریم.

اموزش اشپزی : پاستا با میگو

دسته بندی ها:
توضیحات:

اموزش پخت پاستا با میگو :

در این ویدئو اموزشی باهم طرز تهیه پاستا با میگو را یاد می گیریم.

مواد لازم :

پاستا 500 گرم ، نخود فرنگی 400 گرم ، لوبیا سبز 150 گرم ، شوید 15 الی 20 گرم ، خامه ترش 150 گرم ، میگو 100 گرم ، پیاز دو عدد ، کره 25 گرم ، نمک و فلفل و ابلیمو و پوست رنده شده لیمو به مقدار کافی

در ابتدا قابلمه را روی شعله گذاشته و کره را داخل ان می ریزیم تا اب شود ، سپس پیاز ها را خرد کرده و داخل قابلمه ریخته تا سرخ شده و کمی طلایی رنگ شود بعد در یک ظرف دیگر پوست یک لیمو را رنده می کنیم.سپس لوبیا سبز ها را داخل قابلمه ریخته و می گذاریم تا برای مدت 8 تا 10 دقیقه با پیازها تف بخورند. سپس نخود فرنگی را هم به مواد مان اضافه می کنیم. مقداری نمک و فلفل به مواد مان می افزاییم و برای مدت 10 دقیقه تف می دهیم.سپس در ظرفی که پوست لیمو را رنده کرده ایم دو قاشق ابلیمو اضافه کرده. حدود دو سوم از شوید مان را هم داخل ظرف ریخته و باهم مخلوط می کنیم. نمک و فلفل سیاه و خامه ترش را هم به انها اضافه کرده و بعد نخود فرنگی و شوید مان را را به پاستا که از قبل گذاشته ایم در ظرفی دیگر بپزد می افزاییم و با هم مخلوط می کنیم.

سپس لیمو ترش و باقی مواد مان را هم به اسپاگتی اضافه می کنیم. در اخر میگو ها یمان را که از قبل در ظرقی جداگانه تف داه ایم به ان اضاقه کرده و مخلوط می کنیم ( می توانید از میگو های تف داده شده هم استفاده کنید)

پاستا با میگو ما اماده است.( مدت زمان پخت این غذا 15 تا 20 دقیقه می باشد)

 

پاستا