آیفون ۷ جت بلک - شبکه‌ما

اپل دست به خلاقیت جدیدی برای جذب مشتریان خود زده و این بارمشتریان اپل می توانند  رنگ‌ جدیدی با نام جت بلک و بلک خریداری...

آیفون ۷ جت بلک

توضیحات:

اپل دست به خلاقیت جدیدی برای جذب مشتریان خود زده و این بارمشتریان اپل می توانند  رنگ‌ جدیدی با نام جت بلک و بلک خریداری کنند .این رنگ اینقدر مشتریان زیادی دارد که برای خرید این رنگ مشتریان باید در نوبت بمانند تا اپل ایفون های خود را با ین رنگ آماده سازی کند .

اگر در سایت اپل نیز سری بزنید خواهید دید که تبلیغات اپل تماما روی جت بلک است . و تیز و عکس های ایفون را با این رنگ معرفی کرده است.

 

iphone7jetblack

رنگ های دیگر نیز وجود دارد که اپل آنها را تولید میکند. مانند  نقره ای، رز گلد، طلایی و مشکی از آیفون 7 را در برخی از فروشگاه‌های رسمی خریداری نمایند.  اما  رنگ جت بلک مشتریان زیادتری دارد .اگر این دسته از کاربران بخواهند دیگر مدل‌های آیفون های جدید را خریداری کنند، می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت اپل، سفارش خود را ثبت کنند.
اگر شما دقت کرده باشید رنگ مشکی براق یا جت بلک  کمتر در ایران و جود دارد چون این رنگ به تازگی در رنگهای سفارشی آیفون هی اپل است و اکثرا در ایران ایفونها به رنگ سفید و یا گلد یا همان طلایی هستند .

شاید شما نگران این موضوع هستید که با رنگ جت بلک  گوشی شما باضربه جای آن به صورت خش باقی بماند .اما توجه داشته باشید که کیفیت بدنه ایفون بسیار محکم است .   آیفون های جدید با رنگ های متفاوت با جذابیت بیشتر و دوست داشتنی برای کاربران به زودی وارد بازار می شوند.

 

عکس برداری با ایفون

آیفون ۷ جت بلک

آیفون 7 را از نزدیک دیدی؟

چگونه درiOS10 مخفی کنیم؟

شکسته ایفون ؟!!!!

باگios ....آی او اس

آیفون ۷ در آب جوش !!!

آیفون ۷ و گلکسی اس ۷