در مورد بوتاکس و فیلرها بیشتر بدانید - شبکه‌ما

امروز تزریق بوتاکس و انواع فیلر ها نظیر ژل هیالورونیک اسید و هیدروکسی آپاتیت به منظور رفع چین و چروک و جوان سازی صورت در...

در مورد بوتاکس و فیلرها بیشتر بدانید

توضیحات:

امروز تزریق بوتاکس و انواع فیلر ها نظیر ژل هیالورونیک اسید و هیدروکسی آپاتیت به منظور رفع چین و چروک و جوان سازی صورت در بین عموم مردم از شیوع بالایی بر خوردار است. نمایان گشتن خطوط ریز و درشت و یا به اصطلاح چین و چروک در صورت نشانه افزایش سن و القای حس پیری در آدمی می باشد و انسان که ذاتا در پی زیبایی است از زمانهای دور در فکر چاره ای برای حل این معضل بوده است.

اما باید توجه داشت که این زیباسازی و ایجاد حس اعتماد به نفس  نه تنها منجررفع چین وچروک و زیبا سازی نمی شود بلکه منجر به عوارض غیر قابل درمان می شود .
تزریق مقادیر مشخص و استاندارد ازاین ماده می تواند باعث فلج موقت عضلات به مدت 4 - 5 ماه بشود و به این ترتیب چروکهای ناشی از انقباض این عضلات نیز بطور موقت از بین می روند. بدیهی است با کاهش اثر دارو و بازگشت قدرت عضلات، چین و چروکها نیز به  وضعیت سابق باز خواهند گشت. حال اگر که با فواصل زمانی مشخص اقدام به تزریق بوتاکس گردد، عضلاتی که مسبب خطوط پیشانی هستند به مرور تحلیل رفته و یک نتیجه پایا و دایمی را شاهد خواهیم بود.

 

بهتر است برای مصرف انواع فیلر ها نظیر ژل هیالورونیک اسید و هیدروکسی آپاتیت ابتدا یا پزشک متخصص مشورت و این عمل را توسط دکتر زیبایی انجام داده و از برنده های معتبر فیلر استفاده نمایید.