آموزش روش جدید جدا کردن هسته گیلاس - شبکه‌ما

آیا برای شما هم تا به حال این اتفاق افتاده است تا نیاز داشته باشید هسته های آلبالو یا گیلاس را بدون داشتن ابزار بخواهید...

آموزش روش جدید جدا کردن هسته گیلاس

دسته بندی ها:
توضیحات:

آیا برای شما هم تا به حال این اتفاق افتاده است تا نیاز داشته باشید هسته های آلبالو یا گیلاس را بدون داشتن ابزار بخواهید جدا کنید؟

در اینجا قصد داریم یک روش بسیار جالب برای جدا کردن هسته گیلاس یا آلبالو آموزش دهیم. نام این آموزش هست "آموزش روش  جدید جدا کردن هسته گیلاس"

اکثر خانم ها برای درست کردن مربای گیلاس یا آلبالو نیاز درند که هسته ی آنها را از آن جدا کنند و سپس کار خود را شروع کنند. روش سنتی برای انجام این کار این است که هر یک از آلبالو ها یا گیلاس ها را از وسط بشکافیم و هسته آنها را از دل آنها بیرون بکشیم. زمانی که شما نیاز باشد 200 عدد آلبالو یا گیلاس را هسته اش را جدا کنید، شاید این کار به همین راحتی ها انجام نشود. از طرف دیگه سالم ماندن آلبالو یا گیلاس می تواند به زیبایی مربا شما کمک کند. در اینجا می خواهیم یک روش فوق العاده جالب برای جدا کردن هسته گیلاس یا آلبالو آموزش دهیم.

برای انجام "آموزش روش  جدید جدا کردن هسته گیلاس" به چه چیزهایی نیاز داریم؟

لوازم مورد نیاز: 1) آلبالو یا گیلاس 2) یک چوب نازک 3) یک بطری

ابتدا گیلاس ها یا آلبالو ها را خوب بشورید. سپس هر یک از گیلاس ها را یکی یکی بر روی دهانه بطری بگذارید و با زدن یک ضربه آرام سعی کنید هسته را از داخل گیلاس به داخل بطری بیاندازید و گیلاس را بردارید و گیلاس دیگری را جایگزین کنید. به همین راحتی خواهید توانست تا تعداد بسیار زیادی از آلبالو ها یا گیلاس ها را به سرعت هرچه تمام تر هسته هایشان را جدا کنید و از این دستاورد خود لذت ببرید. جالب بود نه؟

شما نیز می توانید دیگر دوستانتان را به دیدن آموزش این روش جدا کردن هسته گیلاس دعوت کنید. کافی است لینک این آموزش را برای آنها به اشتراک بگذارید. اگر از این ویدیو لذت بردید، حتما این کار را انجام دهید. ما منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم.