تریلر جدید بتمن لگو - شبکه‌ما

لِگو (به دانمارکی: LEGO) نام تجاری نوعی اسباب‌بازی میباشد که توسط گروه لگو در شهر بیلوند دانمارک تولید می‌شود.

تریلر جدید بتمن لگو

دسته بندی ها:
توضیحات:

لِگو (به دانمارکی: LEGO) نام تجاری نوعی اسباب‌بازی میباشد که توسط گروه لگو در شهر بیلوند دانمارک تولید می‌شود. محصولات لگو شامل قطعات کوچک رنگارنگ (اصطلاحا آجرهای لگو) عموماً کائوچویی یا پلاستیکی میباشد که می‌توان آنها را به یکدیگر متصل نمود و اجسام گوناگونی افرید ..  این اجسام شامل مدل‌های ساده مانند خانه و قطار و کشتی و یا مدل‌های پیچیده‌تر مانند ماشین‌های شامل جعبه‌دنده و موتور و سیستم‌های پنوماتیک میباشند..  آجرهای لگو را می‌توان بعد از اتصال به یکدیگر به آسانی از یکدیگر جدا کرده و باز محصولی دیگر افرید.

پس از تجربیات ارزشمند لگو در عرصه اسباب بازی که موجب شد این ابزار به عنوان بهترین اسباب بازی قرن شناخته شود، از حدود سال ۱۹۸۰ نتیجه شد که این ابزار به عنوان یک وسیله کمک آموزشی قابلیت های بالایی دارد. به همین دلیل لگو برای پروراندن این ایده با بسیاری از دانشگاه های معتبر دنیا از جمله Tufts و MIT شروع به همکاری نمود تا جایی که این همکاری به افرینش شاخه جدیدی در لگو، به نام لگوی آموزشی (LEGO Education) گردید.
پس از گذشت تقریب 30 سال از تشکیل لگوی آموزشی، هم اکنون این مجموعه رویکرد جدیدی را در آموزش و پرورش دنیا بنا نهاده که بدان آموزش همگام با ساخت (Learning by making) می گویند.
امروزه کلاسهای لگوی آموزشی با تکیه بر سبک آموزشی همگام با ساخت (Learning by making) تبدیل به کلاسی بین المللی با روشی استاندارد در کل دنیا شده است.
در این سبک آموزشی دانش آموزان در گروه های سنی مختلف با یک مسئله مواجه می شوند که می بایست بوسیله یک وسیله با لگوی آموزشی، آن مسئله را حل نمایند. این فرایند منجر به تقویت مهارت حل مسئله به روش خلاق دانش آموزان می گردد که از مهمترین مهارت های زندگی به شمار می رود.

حال و در عرصه ی  کارتون از لگوها استفاده شده و با مخلوط کردن شخصیت های قهرمانی با اسباب بازی های لگو کارتون های جالبی را خلق و نشر میدهند.