آموزش بافت صندوقچه با تی شرت های قدیمی یا نخ تریکو(قسمت دوم) - شبکه‌ما

 دوستای عزیزم امروزهم با یه آموزش دیگه همراهتون هستم. این آموزش هم از سری آموزش های بافتنی خلاقانه هست و توسط سرکار خانم پورکرمان انجام میشه.

آموزش بافت صندوقچه با تی شرت های قدیمی یا نخ تریکو(قسمت دوم)

دسته بندی ها:
توضیحات:

 دوستای عزیزم امروزهم با یه آموزش دیگه همراهتون هستم. این آموزش هم از سری آموزش های بافتنی خلاقانه هست و توسط سرکار خانم پورکرمان انجام میشه. امیدوارم لذت ببرین.

آموزش بافت صندوقچه با تی شرت های قدیمی یا نخ تریکو

همه ما تو خونه هامون تی شرت هایی داریم که یا بعد از یه دوره برای تنوع اونا رو کنار میذاریم و ازلباس های جدید تر استفاده می کنیم یا تی شرت های بچه هامون که دیگه سایزشون نیست...تا حالا به ذهنتون رسیده که از همین لباسایی که موندین چیکارشون کنین می تونین چیزای زیبا خلق کنین؟!بله درسته این امکان داره،حتی در بازار نخ های تریکو وجود دارن که الهام گرفته از همین جنس هستند و دقیقا کاربرد مشابهی با تی شرت های معمولی ما دارن.

برای بافت شما نیاز به نوارهای پارچه ای دارین.پس اول باید لباس رو تبدیل به گلوله نخ کرد تا بشه با اون راحت کار بافت رو انجام داد.نکته ظریفی برای برش و تبدیل نوارها برای بافت وجود داره که اگه اونو رعایت کنین دیگه نیاز نیست نوارها رو دونه دونه به هم گره زد یا کوک زد و اینجوری کار تمیزتری دارین.برای مشاهده آموزش تبدیل لباس به گلوله نوارهای پارچه ای بر روی کلمه "لینک" کلیک نمایید.

برای اجرای این بافت باید به حلقه جادویی، پایه کوتاه، بافت نامریی و دونه گرفتن از زیر مسلط باشین که البته این موارد از ساده ترین آموزش های پایه هستن. تنها موردی که شاید به دقت بیشتری نیاز داشته باشد دونه گرفتن از زیر هست که در این ویدیو به صورت واضح آموزش داده شده است. نکته بعدی رعایت سفتی و شلی بافت است که اگر رعایت نشود در صورت کشیدن نوارها وسفت بافتن، کار شما جمع می شود و یا برعکس آن در صورت شل بافتن، بافت پس از اتمام کار ممکن است حفره دار شود.در این ویدیو سعی شده تا لبه دادن به کار و همچنین پایان دادن بدنه برای قرارگیری درب آموزش داده شود.آموزش

مزیت بافت تریکو در این است که به مراقبت خاصی احتیاج ندارد و علاوه بر کاربری های مختلف، بافت جدیدی محسوب می شود.

برای مشاهده قسمت اول بر روی کلمه "قسمت اول" کلیک نمایید.