مرسدس بنز Cla 250 - شبکه‌ما

مرسدس بنز Cla  بر پایه ی  همان کلاس A و کلاس B طراحی شده و مدل‌های آمریکای آن به طور اختصاصی دارای موتور چهار سیلندر...

مرسدس بنز Cla 250

دسته بندی ها:
توضیحات:

مرسدس بنز Cla  بر پایه ی  همان کلاس A و کلاس B طراحی شده و مدل‌های آمریکای آن به طور اختصاصی دارای موتور چهار سیلندر توربورشارژ ۲ لیتری با دو قدرت خروجی کاملا متفاوت خواهند بود. CLA 250 ۲۰۸ اسب بخار نیرو و ۳۵۰ نیوتن متر گشتاور خواهد داشت در حالی که CLA 45 AMG ۳۵۵ اسب بخارقدرت دارد.

cla250

بر طبق منابع مجله AUTOCAR ابعاد CLA نسبت به کلاس C در طول و عرض  به ترتیب 47 و 121 میلی متر کشیده تر می باشد و البته ارتفاع آن هم 47 میلیمتر کوتاه تر  است. مقایسه ابعاد با کلاس A هم نشان از 345 میلیمتر افزایش طول  و 35 میلیمتر ارتفاع کمتر دارند. CLA بروی پلتفرم کلاس A جدید ساخته می شود. سیستم چهارچرخ متحرک 4MATIC همراه گیربکس هفت سرعته خودکار و کلاچ دوبل، ترکیبی رویایی و اسپرت را رقم می زنند.

 

سیستم انتقال قدرت اتوماتیک، ۷ دنده و دارای دو کلاچ می‌باشد که در CLA 250 نیرو را به چرخ‌های جلو و در مدل AMG به تمام چرخ‌ها می‌فرستد. در مورد موتور 208 اسب بخار، مرسدس  بنز ادعا می‌کند که CLA 250 در داخل شهر ۹ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر و در جاده ۶.۹ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر بنزین مصرف می‌کند. این موضوع که این موتور با این سطح از بهره‌وری، می تواند خودروی ۱۴۸۰ کیلوگرمی را در ۶.۹ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برساند بسیار مورد توجه است .

قیمت مرسدس بنز cla250 در ایران حدودا 700 میلیون تومان است .

مرسدس بنز CLA خودرویی زیبا، با کیفیت ، قوی و پایدار است که میتواند با قیمتی نسبتاً مناسب بسیاری از نیاز های یک جوان عاشق اتومبیل را برطرف نماید. اما از طرف دیگر سواری خشک و اسپرت آن با دست اندازهای ما سر سازگاری ندارد و سلامت موتور توربو اش نیز با بنزین بی کیفیتمان در خطر قرار میگیرد. گذشته از همه اینها فعلاً فقط در مناطق آزاد تجاری کشور قابل خریداری است و فقط گاهی میتواند از این مناطق خارج شود. هرچند این اتومبیل آنقدر جذابیت دارد که منتظرش بنشینیم.