سحر قریشی واکنش داد به شوخی مجری تلویزیون - شبکه‌ما

با  سلام خدمت دوستان عزیز وگرامی  . در این کلیپ به واکنش تند سحر قریشی بازیگز زن ایرانی در  مقابل مجری تلویزیون می پردازیم .

سحر قریشی واکنش داد به شوخی مجری تلویزیون

دسته بندی ها:
توضیحات:

با  سلام خدمت دوستان عزیز وگرامی  . در این کلیپ به واکنش تند سحر قریشی بازیگز زن ایرانی در  مقابل مجری تلویزیون می پردازیم . سحر قریشی از بازیگران مطرح زن ایران است که در فیلم های بسیاری به ایفای نقش پرداخته است . سحر قریشی بازیگری را از چند سال گذشته با بازی در سبکه سه سیما شروع کرد و در همان سریال مورد توجه قرار گرفت . .ی در این سریال در کنار شاهرخ استخری دیگر بازیکر مطرح ایران قرار گرفت و درخشید و توانست از پس بازی در این سریال به خوبی بربیاید . هم چنین اولین تجربه حضور او در قاب تلویزیون در کنار بازیگرانی خوبی چون دانیال حکیمی و خانم گودرزی و فریبا کوثری بود که توانست چهره او را به عنوان یک بازیگر تازه وارد در بین محاطبین بر سر زبان ها بیندازد . سحر قریشی چندی پیش مصاجبه ای را  در برنامه زنده رضا رشید پور مجر توانا و جنجالی سیما داشت که باری او حواشی زیادی به دنبال داشت . او در مصاجبه نتوانست به عنوان یک بازیگر زاز پس سوالات بدیهی رشید پور در حوزه سیتما و شناسایی افراد مطرح سینمای جهان بر بیاید و همین امر موجب تاسف بسیاری از علاقه مندان وی و هم چنین افراد سیتمایی و هنری کشور گردید .

سحر قریشی به شوخی جنجالی مجری مشهور تلویزیون در بخش از صحبت های خود اینط.ر پاسخ داد که : وقتی نگاه کردم دیدم که  حراست سالن دارد به طرفش می دود/متاسفم برایتان که شان یک زن را زیر سوال می برید. سحر قریشی چز چهره های خوب سینما و سیمای ایران است که چندی پیش در فیلم مسعود ده نمکی به به نام رسوایی 2 به ایفای نقش پرداخت و حضورش در این فیلم سهم به سزایی در فروش رسوایی 2 داشت . فیلمی که فقط به واسطه حضور بازیگرانش توانست به فروش خوبی نسبتا دست پیدا کند .