تریلر:نخستین تریلر فصل جدید سریال فرار از زندان 2منتشر شد - شبکه‌ما

[فرار لز زندان] فرار از  زندان1 که  81 قسمت و در چند فصل بود  تقریبا همه دیدن و حالا این سریال پر بینده سری 2این فیلم ...

تریلر:نخستین تریلر فصل جدید سریال فرار از زندان 2منتشر شد

دسته بندی ها:
توضیحات:

فرار لز زندان

فرار از  زندان1 که  81 قسمت و در چند فصل بود  تقریبا همه دیدن و حالا این سریال پر بینده سری 2این فیلم  درست شده  فیلمی که هم اکشنه،رمزالوده،هیجان انگیزه واقعا یک سریال تمام عیاره.در سری جدید فرار از زندان  مشخص میکنه مایکل هنوز زنده هست و صحنه مرگش یه صحنه سازی بوده جالبه که همه فکر کردن مرده و براش مراسم تدفین گرفتن  و هنوز ادامه داره......

مختصری ازداستانی  این سریال در سری اول :

داستان  درباره دو برادری است بنام لینکولن و مایکل.که لینکولن برای جرمی که مرتکب نشده بود به حکم اعدام محکوم شده و مایکل که برادر کوچک اش  برای آزادی و فرار از زندان نقشه میکشه و موفق هم میشه و در همین حین با اتفاقات و حادثه های پیش بینی نشده مواجه میشه.

قشنگیه این سریای اینه که این فیلم مختص شخص خاصی نیست بر خلاف دیگر سریالها.

سریال  فرار از زندان در سایت متاکریکت 65 دردصد آرا را به دست آورده و در سایت AMDB هم توانسته از 10 نمره 8.5 را کسب کنه . 

معرفی تعدادی از بازیگران فرار از زندان:

ونتورث میلر در نقش مایکل اسکافیلد مغز متفکر داستان

دومینیک پرسل در نقش لینکلن باروز برادر مایکل اسکافیلد

رابرت نپر در نقش تئودور بگول

آمائوری نولاسکو در نقش فرناندو سوکره  بهترین دوست مایکل

راکموند دنبار در نقش بنجامین

پل آدلستین شخصیت منفی به یاد ماندنی در نقش کلرمن بیرحم

دوبله سریال فرار از زندان  به سرپرستی عباس نباتی انجام شد. علیرضا باشكندی به جای نقش (مایكل)، ناصر نظامی (رئیس )، ظفرگرایی (ال جی)، سعید مقدم منش (فرناندو)، محمد عبادی (لینكون)، شهروز ملك آرایی (تی بگ)، فاطمه نیرومند (معاون رئیس جمهور)، نرگس فولادوند (ورونیكا)، مریم رادپور (دكتر سارا تنكردی) از جمله دوبلورهایی هستند كه در این مجموعه  هنر نمایی کردند.

حتما  سریال فرار از  زندان  رو تهیه کنید که خیلی قشنکه ولی در کل سری اولش یه چیزه دیگست.