اموزش دلمه برگ مو - شبکه‌ما

دلمه برگ مو از  ان دسته از غذاهای بسیار خوشمزه و پرطرفداری  است  که ایرانیان خیلی دوست دارند  و چون با برگ مو درست می...

اموزش دلمه برگ مو

دسته بندی ها:
توضیحات:

دلمه برگ مو از  ان دسته از غذاهای بسیار خوشمزه و پرطرفداری  است  که ایرانیان خیلی دوست دارند  و چون با برگ مو درست می شود هم خوشمزه تر می ود و هم این که سبکی متفاوت تر از ان چه ما در زندگی روزانه است می خوریم ،

در نظر دارم  که  دستور پخت دلمه  برگ مو  این غذای خوشمزه را براتون در کانالم قرار بدم تا شما هم این غذای عالی را درست کنید اگر در فصلی هست که برگ مو هست تهیه ان اسان است و در فصول دیگر بهتر است ان را به صورت فریز شده و یا کنسرو شده بخرید چون در فروشگاه های مواد غذایی حتما ان را پیدا می کنید.

 دلمه برگ مو غذایی سخت است این یه حقیقت است چون که زمات طولانی می طلبد تا مواد داخل دلمه را درست کنید و یا برای پیچیدن ش وقت بگذارید و گاهن کسانی هستند که بلد نیستند و برای ان ها نگرانی وجود ندارد در این ویدیو این را هم یاد می گیرند. و می توانند به جای برگ مو از فلفل دلمه ایی یا گوجه استفاده کنند ولی این ها به پای برگ مو نمی رسند این را من صد در صد قول می دهم.

 

مواد اولیه یی که دلمه برگ مو در  می گذارند در صدر ان سبزی دلمه و برنج است خیلی ها گوشت را نیز اضافه می کنند لپه و باقالی نیز اگر دوست دارید می توانید اضافه کنید و این را هم بگم که اگر مقداری زرشک نیز به ان اضافه کنید غذای شما خیلی خیلی خوشمزه خواهد شد . و برای سس ان نیز بهتر است که از مخلو ط اب لیمو و رب گوجه فر نگی استفاده کنید. اگر در انتها ی کار دوست دارید دلمه های ته دیگ برشته شوند کمی زیر شعله گاز را زیاد کنید .