خندوانه- کنایه ناخواسته بیرانوند به مهدی طارمی ! - شبکه‌ما

خندوانه یکی از جدید ترین و باحال ترین برنامه ها ی سیما ی  جمهو ری اسلامی ایران است که در این چند سال گذ شته...

خندوانه- کنایه ناخواسته بیرانوند به مهدی طارمی !

دسته بندی ها:
توضیحات:

خندوانه یکی از جدید ترین و باحال ترین برنامه ها ی سیما ی  جمهو ری اسلامی ایران است که در این چند سال گذ شته از شبکه نسیم هر شب به جز جمعه و شنبه شب پخش می شود .. این برنامه از ان دسته از برنامه ها ی طنز و سرگرم کننده ایی است که در بین مردم جای خوبی باز کرده است و همگان در پی این هستند که این برنامه ی زیبا و باحال را هر شب دنبا ل کنند و از ایتم ها ی جالبی که در خندوانه تولید می ود ببینند و لذت ببرند .

در بین برنامه های جالبی که در خندوانه تولید می شود رسم بسیار خوب و جا لبی را برقرار کرده است فرا خواندن میهمانان در برنا مه است .. رامبد جوان مجری و طراح و کارگردان خندوانه از بازیگران بازی کنان و مقا م های سیا سی حتی و یا خانواده شهید و در مجمو ع افراد مختلف و مشهور را به برنا مه دعوت می کند و با استفاده از تکنیک ها ی منحصر به فرد خودش مصاحبه ی جالبی را با ان ها انجام می دهد.. او در برنامه سعی می کند که از بازی های متنوعی استفاده کن تا سرگرمی خوبی ایجاد شود.

در این ویدیو که از مصاحبه ی او با علی رضا بیرانوند دروازه بان  تیم ملی فوتبا ل ایر ان و البته تیم باشگاهی پرسپو لیس  می بینید .. او و بیرانوند شوخی های باحال و جالبی را انجام دادند . در این برنامه سعی بر این شد که سوالات و مصاحبه ی متنو عی راجع به موضو عات مختلف انجام دهد ..

علیرضا بیرانوند از هم وطنان لر ماست و در خندوانه از زندگی شخصی اش سخن گفت و با خواندن ترانه محلی زیبا یی همه را شگفت زده کرد چرا که صدای زیبایی داشت ..