شکلات های ضد سرماخوردگی بسازیم - شبکه‌ما

دانلود ویدیو - کلیپ - موزیک ویدیو و بهتربن فایلها در شبکه ما - شکلات های ضد سرماخوردگی بسازیم

شکلات های ضد سرماخوردگی بسازیم

دسته بندی ها:
توضیحات:

 • درس آپ
  درس آپ |

  دوست¬گرامی، سلام
  از دانش خود کسب درآمد کنید
  این پیام به خاطر اهتمام شما بر در نشر محتوای آموزشی در فضای مجازی برای شما ارسال‌شده است و راه نویی را برای نشر این محتوا در فضای مجازی به شما پیشنهاد می‌دهد راهی که اجازه می دهد شما محتوای خود را در بسته های جامع درسی ارائه نموده و آن را به صورت فصل بندی شده در دوبستر فضای وبسایت و تلفن همراه در فرمت های متعدد ارائه نمایید و با قیمت گذاری نا محدود برای فصل های خود از درآمد حاصله از آن استفاده نمایید.
  شما می توانید یک لینک اختصاصی برای درس های خود تولید کرده و با اطلاع رسانی به دوستان خود و یا ارائه اپلیکیشن، محتوای خود را در هرجا و هر مکانی که می خواهید به فروش برسانید.
  اگر شما تخصص ویژه ای را در حوزه های آموزشی دارید می توانید با ارائه مدارک به جمع توسعه دهندگان تخصصی ما پیوسته و در آمدی را نیز از نظارت برمحتوای تخصصی مورد نظر و تخصص خود کسب نمایید.
  این بستر که با نام آکادمی مجازی درس آپ در سایت Darsup.com معرفی شده است به صورت آزمایشی بالا آمده و آماده ارائه خدمات می باشد و در حال توسعه تم های خود برای حوزه های مختلف تخصصی می باشد.
  در صورت تمایل به همکاری با این آکادمی به آمادگی خود را به ایمیل nasrplaner@gmail.com ارسال فرمایید تا فایل آموزشی بارگزاری و مدیریت دروس و فصول برای شما ارسال گردد.