درخواست مردم از قالیباف با شعار قالیباف استعفا - شبکه‌ما

محمد باقر قالیباف شهردار تهران در طی سال هایی که او مشغول به فعالیت بوده است خدمت رسانی های بی شماری را انجام داده است...

درخواست مردم از قالیباف با شعار قالیباف استعفا

دسته بندی ها:
توضیحات:

محمد باقر قالیباف شهردار تهران در طی سال هایی که او مشغول به فعالیت بوده است خدمت رسانی های بی شماری را انجام داده است و همیشه خود را خدمت گذار مردم دانسته است . ولی در طی همه ی این سال ها با خبرهای مبنی بر قالیباف استعفا داده است رو به رو شده ایم ... ایشان که از سال 1384 عنوان شهردار تهران را داشته است و تاکنون نیز منصب دار بوده اند با این خبر بسیار مواجه شده اند  و در سایت های خبری با این خبر به کرات و به دلیل های مختلف و در بستر های زمانی خاصی منتشر شده است .

نشر این خبر 2 دلیل جامع و معتبری دارد که در بیشتر مواقع به ان ها استدلال شده است ..

یکی از دلایلی که باعث می شود اخبار و شایعاتی مبنی بر استعفای ایشان به وجود آید مدت زمان طولانی است که اقای قالیباف  شهردار تهران  بوده اند و همین امر باعث انتقاد برخی از تحلیل گران و منتقدان ایشان شده است .. ان ها این گونه استدلال می کنند که باید فرصت به افراد دیگری نیز داده شود تا در جهت بهبود هر چه بیشتر برایند و ان ها خواستار این هستند که قالیباف استعفا دهد .

دلیل دیگر مبنی بر خواست استفای ایشان این است که اقای قالیباف  در سال های متمادی از کاندید های تایید صلاحیت شده ی ریاست جمهوری بوده و هستند و ایشان در چندین دوره که شرکت کرده اند عنوان شهردار تهران را نیز داشته اند . به همین خاطر است که منتقدان این را می خواهند که قالیباف استعفا دهد . در مدت زمانی که انتخابات ریاست جمهوری است و نامزد ها درصدد جلب ارائ مردم هستند ایشان مرخصی هایی را گرفته اند و همین امر نیز باعث نشر این خبر کاذب شده است که از سوی سخنگوی ایشان بلافاصله تکذیب می شود .