شکل های مختلف خیانت زناشویی و راهکارهای آن - شبکه‌ما

[خیانت زناشویی]   شکل های مختلف خیانت زناشویی و راهکارهای آن خانم های زیادی را شاهد هستیم که پشت سر مردشان ، حجاب را از سر برمی دارند...

شکل های مختلف خیانت زناشویی و راهکارهای آن

توضیحات:

خیانت زناشویی

 

شکل های مختلف خیانت زناشویی و راهکارهای آن

خانم های زیادی را شاهد هستیم که پشت سر مردشان ، حجاب را از سر برمی دارند و با ورود شوهر، در جلوی چشم او اقدام به اجرای ! حجاب می کنند !

 

برای خیل گسترده ای از افراد خیانت زناشویی  تنها یک مفهوم دارد، خیانت زناشویی جسمی و آن هم ممکن است پس از ازدواج رخ دهد . البته این نوع خیانت زناشویی بسیار بزرگ و سنگین است ،اما خیانت زناشویی تنها این مورد نمی باشد!

خیانت گستره ی بسیار دارد، اگر با خواندن این موضوع و مشاهده فیلم مشاوره ای خانم دکتر اسبقی ، متوجه شدید که در حال انجام یکی از خیانت های زیر به شریک زندگی خود هستید، از همین لحظه آن را متوقف کنید و زندگی و آرامش خود را آسیب پذیر نکنید.

 

بسیاری از صاحب نظران معتقدند که خیانت زناشویی  ،از قبل از ازدواج آغاز می شود! برای آنکه درک مفهومی از لغت خیانت داشته باشیم، باید معنای جامعی از آن را مطرح کنیم.

 

خیانت زناشویی به هر رفتاری اتلاق می شود که اگر یکی از طرفین ازدواج از آن آگاه شود دلخور ،  رنجیده و عصبانی شده و در مقابل آن عکس العمل منفی نشان خواهد داد و ممکن است باعث از بین رفتن پایه و اساس خانواده شود. 

 

ایجاد و تن دادن به هر نوع رابطه با جنس مقابل و تکرار آن، اعم از دوستی و یا عشق بازی ، یعنی خیانت به شریک آینده ی خودتان . رابطه ی عاطفی شما با جنس مخالف ، به هر شکلی رخ دهد ، خطا و خیانت زناشویی به اوست . 

 

حالا انواع خیانت زناشویی را بیان می کنیم : 

 

۱- هرزگی با زبان و صحبت کردن با جنس مخالف بدون تماس فیزیکی حتی حداقلی . این شوخی ها حد و مرز حداقل و حداکثر دارد و در هر محدوده ای خیانت محسوب می شود

 

۲- وقتی همسرتان از ادامه دوستی شما با دوستان قدیمی تان رضایت ندارد ، در صورت ادامه این دوستی مخفیانه شما دچار خیانت شده اید .

اگر نیاز به داشتن شماره تماسی درجهت کارهای غیر خانوادگی دارید ، حتماً شماره ی جداگانه تهیه کنید . این عمل علاوه بر اینکه شما را از تهمت و خیانت دور می کند ، به شما نیز حریم شخصی بخشیده و شما را دارای شخصیت بیشتری نشان خواهد داد

 

۳-اگر همسرتان به نوع پوشش شما نگاه خاص دارد بهترست و باید طبق خواسته اش عمل کنید یا علنی مخالفت کنید و او را راضی کنید . در غیر اینشورت اگر پوشش خود را در دوری همسر با زمان حضورش متفاوت کنید این یعنی خیانت !

 

۴- ردوبدل نمودن شماره ی تلفن با جنس مقابل به هر عنوانی از قبیل استاد و شاگرد ،فروشنده و مشتری، همکار و … کار اشتباهی است و خیانت است

۵- یکی از انواع خیانت که اسلام نیز در مورد آن تاکید بسیاری دارد، آن است که زن، رازهای خود و شوهرش را در نزد دیگران فاش نکند . اصلاً مهم نیست که برای چه کسی رازهای زندگی خود را بر ملا می سازید. حتی مادرتان نیز در این مورد غریبه است و دلیلی ندارد که رازها و کاستی های همسرتان را به او بگوئید و یا اینکه در جمع دوستانتان در مورد خلوت خود و همسرتان توضیح داده و تعریف کنید. پس رازدار شوهرتان باشید تا خائن نشوید.