حمید فرخ نژاد در خوب بد جلف - شبکه‌ما

فیلم خوب بد جلف اولین فیلم سینمایی است که پیمان قاسمخانی آن را کارگردانی کرده است.

حمید فرخ نژاد در خوب بد جلف

دسته بندی ها:
توضیحات:

فیلم خوب بد جلف اولین فیلم سینمایی است که پیمان قاسمخانی آن را کارگردانی کرده است.

در وهله اول قرار بود نسخه ای سینمایی از «پژمان» ساخته شود که کم کم تغییر پیدا کرد و این فیلم پس از 2 بار تغییر نام ساخته شد.

این فیلم برای اولین بار در جشنواره فیلم فجر سی و پنجم (95) به نمایش در امد به طوری که با استقبال خوب تماشاچیان مواجه گردید و جزو 4 فیلم برتر مردمی قرار گرفت.

حمید فرخ نژاد در خوب بد جلف بازی میکند. دیگر بازیگران عبارتند از پژمان جمشیدی، سام درخشانی، ویشکا آسایش/ مجید مظفری / رضا رویگرى / آزاده صمدی / نسیم ادبى/ سپند امیرسلیمانی/ بهاره رهنما / مهراب قاسمخانی / علی اوجی / رضا کریمى / امیرمهدی ژوله و. . .

 

داستان و موضوع فیلم خوب بد جلف

یک کارگردان هنرى که همان حمید فرخ نژاد در خوب بد جلف است سینما از طرف تهیه کننده اش تحت فشار است تا از دو بازیگر تجارى براى بازى در نقشهاى اصلى فیلمش استفاده کند. از نظر کارگردان آنها بدترین انتخاب هاى ممکن هستند، اما اگر مى خواهد که فیلم را بسازد مجبور است در مدت کوتاهى آنها را به نقش هایشان نزدیک کند، و این کار آسانى نیست.

نقد فیلم

خوب، بد، جلف» روایت خطی و ساده‌ای را در جهت پیشبرد شوخی‌های کلامی و موقعیتی‌اش به‌کاربرده و از طرح روایتی پیچیده با طرح و توطئه خودداری کرده است. برخلاف فیلم بارکد که در جشنواره قبلی به اکران درآمد و نمونه خوبی از سینمای بدنه بود که با طرح مسائل اجتماعی در روایتی سبک و کمدی، به موفقیت رسید، فیلم قاسم‌خانی به هیچ خط قرمزی نزدیک نمی‌شود و کاری به موضوعات و مسائل اجتماعی ندارد. قاسم‌خانی واضح می‌گوید می‌خواهد بیننده‌اش را بخنداند و اوقات خوشی برایش فراهم سازد و کاری به بقیه مسائل ندارد. نکته مثبت این رویکرد این است که در چنین مواردی فیلم به ورطه ابتذال می‌افتد

ویدئو های مرتبط:
حمید فرخ نژاد
حمید فرخ نژاد instagram
حمید فرخ نژاد گشت ارشاد ۲
حمید فرخ نژاد گشت 2
حمید فرخ نژاد در گشت ۲
حمید فرخ نژاد و خانواده
حمید فرخ نژاد در خوب بد جلف
حمید فرخ نژاد بازیگر
حمید فرخ نژاد در خندوانه