قسمتی از فیلم دختر با بازی فرهاد اصلانی - شبکه‌ما

فرهاد اصلانی از ان دسته از بازیگران مشهور و محبوب ایرانی است که می شود راجه به او و کارنامه ی درخشانی که دارد ساعت...

قسمتی از فیلم دختر با بازی فرهاد اصلانی

دسته بندی ها:
توضیحات:

فرهاد اصلانی از ان دسته از بازیگران مشهور و محبوب ایرانی است که می شود راجه به او و کارنامه ی درخشانی که دارد ساعت ها نوشت چرا که فرهاد اصلانی بازیگری پر کار و نقش افرینی بی نظیری است و با درخشش در اکثر کارهایی که از او دیده ایم کارنامه ی قابل قبولی را از خود بر جای گذاشته است و این موضوع برای همه اثبات شده است .

بازیگر مشهور و محبوب  کشورمان فرهاد اصلانی در سال 1345  در یکی از شهر های کردستان زیبا به دنیا امده است . او بازی گری را از تئاتر شروع کرد و در زمینه ی گارگردانی و بازیگری نیز دوره هایی را به عنوان دانشجو گذراند و  فرهاد اصلانی ابتدا کار ی بر این داشت که در این حرفه وارد شود و بتواند به صورت اکادمیک و تحصیلات مختص به  این رشته را کسب کند . اصلانی نیز مانند بیشتر بازیگران ایرانی در 3 حوزه ی تئاتر و سینما و تلوزیون فعالیت کرد و در هر کدام از ان ها اثار بسیار زیبیی را بر جا گذاشت و نقش  هایی که او بازی کرد بی نهایت به چشم امد که نتیجه ی ان جوایز متعددی است که در جشنواره های زیادی برنده شد .

فرهاد اصلانی ابتدا کار بازیگری را از تئاتر شروع کرد و در همین حین به نقش افرینی هایی در نمایش های رادیویی پرداخت تا که در محموعه ی بسیار زیبا و ماندگار همسایه ها نقش افرینی کرد و در ان سریال خوش درخشید و معروف شد تا که در فیلم سینمایی به اسم روسری ابی به کارگردانی رخشان بنی اعتماد در حوزه ی سینما قدم بگذارد و از ان زمان به بعد با استفاده از هوش و با انتخاب های بسیار خوبی که داشت توانست در فیلم و سریال های بسیار موفقی بازی کند و مورد توجه اهالی سینما و مردم عزیزمان شود .

ویدئو های مرتبط:

فرهاد اصلانی و خانواده

فرهاد اصلانی همسر و فرزندش

فرهاد اصلانی  و خانواده اش

عکس  فرهاد اصلانی  و خانواده

فرهاد اصلانی و هانیه توسلی و لعیا زنگنه

فرهاد اصلانی  و همسرش

همسر واقعی فرهاد اصلانی

عکسهای فرهاداصلانی  و خانواده

فرهاد اصلانی و هانیه توسلی

فرهاد اصلانی هانیه توسلی

فیلم های فرهاد اصلانی

فرهاد اصلانی