مصاحبه ی جذابی با فرهاد اصلانی - شبکه‌ما

فرهاد اصلانی جزء ان دسته از بازیگران ایرانی است که هم در دنیای حرفه ایی سینما و تلوزیون خوش نام و ماندگار است و هم...

مصاحبه ی جذابی با فرهاد اصلانی

دسته بندی ها:
توضیحات:

فرهاد اصلانی جزء ان دسته از بازیگران ایرانی است که هم در دنیای حرفه ایی سینما و تلوزیون خوش نام و ماندگار است و هم این که در زندگی خصوصی اش مرد بسیار محترم و به دور از هر گونه شایعه ایی است . یکی از سخت ترین مسایلی که در حول زندگی افراد مشهور اتفاق می افتد این است که ان ها در محاصره ی زیادی از دوربین ها و چشم هایی هستند که منتظرن انفاقی در زندگی کسی روی دهد تا از ان تیتر خبری درست کنند مثا این که تیتر می کنند عکسهای فرهاد اصلانی و خانواده را می توانید ببینید .

متاسفانه این اتفاق و در گیر شدن بیش از حد ادم ها در زندگی و حریم خصوصی افراد فرا گیر شده است و ما همه جا و در هر حال می توانیم این گونه اخبار را ببینیم و دنبال کنیم که بسا 80 درصد این گونه اخبار کذب و غیر واقعی بوده است و  فقط برای سود جویی و منافعی که در پی انتشار به دست می اید بهره برده می شود . برای مثال چندی پیش در یکی از سایت ها خبر کذب انتشار  عکسهای فرهاد اصلانی و خانواده اش به چشم امد که کاملن  دورغین بود .

 

دلیل این که چرا سعی بر این است که برای به شهرت رساندن و به سود رساندن کسی دنبال نشر این گونه اخبار و شایعات بر می اییم واقعن جای بحث و نحقیق  و تفحص فراوان باید شد برای این موضوع باید ناراحت شد من خود از ان دسته افرادی هستم که وقتی در مورد بازیگری مثل فرهاد اصلانی می خواهم تحقیق کنک یکی از عنوان های به شدت برجسته در مورد عکسهای فرهاد اصلانی و خانواده او است . امیدوارم که دیگر شاهد این گونه مطالب کذب  و دورغین در بتره ی زندگی هم دیگر نباشیم .