بهاره رهنما - شبکه‌ما

او همسر پیمان قاسم خانی نویسنده سینما و جاری(زن برادر شوهر) شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون می باشد.

بهاره رهنما

دسته بندی ها:
توضیحات:

او همسر پیمان قاسم خانی نویسنده سینما و جاری(زن برادر شوهر) شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون می باشد. او یک دختر به نام پریا قاسم خانی دارد. پریا تجربه حضور در تئاتر پنجره ها و فیلم سینمایی بانو را دارد.

بهاره رهنما جاری(زن برادر شوهر) شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون می باشد. بهاره رهنما از معدود بازیگرهایی است که تحصیلات بالایی در حد دانشگاهی دارد و شاید به همین خاطر در عرصه سینما و تلویزیون کم کار است.

بهاره رهنما (زاده ۱۳۵۲ در اراک) بازیگر زن ایرانی است. او لیسانس حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته‌است. همسر او پیمان قاسم خانی نویسنده سینما است. این زوج دختری به نام پریا قاسم خانی دارند که تجربه حضور در تئاتر «پنجره‌ها» و فیلم سینمایی بانو را دارد.

بهاره رهنما درباره فعالیت‌های موسیقایی‌اش سخن گفت

دومین آلبوم موسیقی «علی شوکت» خواننده موسیقی پاپ کشورمان با همراهی گروه تازه «نقطه‌دار» و مدیریت هنری «بهاره رهنما» در حال تولید است و به زودی پس از اخذ مجوزهای لازم راهی بازار موسیقی کشور خواهد شد.

 

بهاره رهنما با اعلام این خبر و در گفتگو با خبرنگار «موسیقی ایرانیان»، گفت: «هم اکنون با «علی شوکت» و دیگر اعضای گروه «نقطه‌دار» در حال تمرین برای آمادگی بیشتر حهت برگزاری کنسرت‌هایی در داخل و خارح از کشور هستیم که پس از سپری شدن ماه‌های محرم و صفر به روی صحنه خواهند رفت، همچنین دومین آلبوم علی شوکت نیز در حال تولید است که در این اثر ترانه‌های هنرمندانی چون حسین غیاثی، زهرا عاملی، میثم یوسفی، یغما گلرویی، علی شوکت و خود من استفاده شده که ناگفته نماند کار ساخت ملودی و تنظیم اکثر قطعات هم چون آلبوم «بیست شهریور» برعهده خود علی شوکت است.»

وی افزود: «در کنسرتهای پیش رو، برخی از اشعار را دکلمه خواهم کرد. همچنین به زودی قطعه «سیاه‌وسفید» را نیز با ترانه‌ای از من و صدای علی شوکت منتشر می‌شود که خواهید شنید.»

شایان ذکر است که «علی شوکت» آلبوم «بیست شهریور» را در اسفند ماه سال ۱۳۹۰ روانه بازار کرد که با استقبال خوبی از سوی مخاطبین روبرو شد.