دیالوگ ماندگار فیلم پرویز پرستویی (مارمولک) - شبکه‌ما

مارمولک به عنوان پر مخاطب ترین فیلم پرویز پرستویی بوده است که مورد توجه بسیاری از فیلم دوستان قرار گرفت.

دیالوگ ماندگار فیلم پرویز پرستویی (مارمولک)

توضیحات:

مارمولک به عنوان پر مخاطب ترین فیلم پرویز پرستویی بوده است که مورد توجه بسیاری از فیلم دوستان قرار گرفت.  این فیلم به اصطلاح فیلمی درام و کمدی بوده که به کارگردانی کمال تبریزی و به تهیه کنندگی منوچهر محمدی بوده است.

محصول فیلم پرویز پرستویی متعلق به سال 1382 در ایران است. در فیلم مارمولک درباره روحانیت و چگونگی رسیدن به خدا است روبرو شدیم که همانطور که می دانید و یا شنیدید این فیلم مورد انتقاد بسیاری قرار گرفت و حاشیه های بسیاری را به همراه داشت.

ابتدا فیلم پرویز پرستویی را به جای مارمولک را با نام ما فرشته نیستیم نامگذاری کردند که  آمریکا اکران گردید. رهبر ایران سید علی خامنه ای بسیار از این فیلم تعریف و تمجید کرده بود و اختلافات بر سر این که عده ای از این فیلم ناراضی هستند را درک نکردن مسئله توسط آن ها دانست.

نویسنده این فیلم پیمان قاسم خانی می باشد و بازیگران مطح در این فیلم را می توان به پرویز پرستویی. بهرام ابراهیمی . شاهرخ فروتنیان. رضا سعیدی . تقی سیف جمالی . فریده سپاه منظور. مهران رجبی. سهیلا رضوی . رعنا آذری ور . مهران ضیایی . مائده طهماسبی. علی عابدینی . سیروس همتی . حسین سلیمانی . حسین عابدینی نام برد.

خلاصه فیلم پرویز پرستویی به این صورت است که رضا مارمولک دزد سابقه دار است که بارها دستگیری شده است و او عقیده دارد که به آن ها نباید زیاد سخت گرفته شود و در نهایت او با دزدیدن عبای یک روحانی خود را در قالب یک روحانی به مردم می شناسد و مردم او را بسیار دوست دارند و از این رو می تواند آن ها را هدایت کند و در حالی که خودش نیز مورد هدایت قرار می گیرد و از دزدی بر میگردد و این را یکی از راه های رسیدن به خدا می داند.

ویدیوهای مرتبط:

عکس پرویز پرستویی و همسرش "تیزر فیلم "خانه کاغذی"

انتقادات تند پرویز پرستویی مسعود فراستی

پرویز پرستویی قاتل اهلی

همسر پرویز پرستویی به او افتخار می کند

پرویز پرستویی و همسرش "ایرانی ها به افتخار آقای سوپراستار ونکوور"

فیلم های پرویز پرستویی

دکلمه ای فوق العاده زیبا با صدای پرویز پرستویی

پرویز پرستویی instagram

دیالوگ ماندگار فیلم پرویز پرستویی (مارمولک)