فیلم های پرویز پرستویی - شبکه‌ما

پرویز پرستویی در فیلم های بسیاری بازی کرده است.

فیلم های پرویز پرستویی

توضیحات:

پرویز پرستویی در فیلم های بسیاری بازی کرده است. فیلم های پرویز پرستویی شامل تلویزیونی – سینمایی- تئاتر – مستند و فیلم های کوتاه می باشد او حتی تهیه کنندگی فیلم شب بیرون را در سال 1393 نیز بر عهده داشته است .

پرویز پرستویی این روزها علاوه بر بازیگر خواننده نیز می باشد و در این زمینه نیز فعالیت دارد دکلمه نیستش از جمله کارهای او در بخش دکلمه می باشد. همچنین او کاری مشترک با بیژن مفید به عنوان آلبوم من بازیگرم و من پرویز پرستویی را در سال 1393 منتشر کرد که این آلبوم زندگی نامه پرویز پرستویی را به صورت صوتی از زبان خودش شرح می دهد.

همچنان فیلم های پرویز پرستویی شامل جوایز داخلی و خارجی بسیاری هستند و برنده بهترین بازیگر مرد و بازیگر نقش اول و نقش مکمل را توانسته است بدست آورد.

در اینجا به چند نمونه از فیلم های پرویز پرستویی که در سینما کار است می پردازیم. خانه کاغذی – قاتل اهلی – بادیگارد – دو – بوفالو – بیداری برای سه روز – امروز – مهمان داریم – من و زیبا – خرس – سیزده 59- بیست – کتاب قانون – صد سال به این سال ها – پاداش سکوت – به نام پدر – بید مجنون – و مومیایی - روبان قرمز -  آژانس شیشه ای-  روانی -  مرد عوضی -  لیلی با من است - آدم برفی -  حکایت آن مرد خوشبخت - سازمان - شکار - مار و خیلی فیلم های دیگر می باشد که اولین فیلم سینمایی او در سال 1362 به نام دیار عاشقان بوده است . و این فقط قسمتی از فیلم ها بوده است

ویدیوهای مرتبط:

عکس پرویز پرستویی و همسرش "تیزر فیلم "خانه کاغذی"

انتقادات تند پرویز پرستویی مسعود فراستی

پرویز پرستویی قاتل اهلی

همسر پرویز پرستویی به او افتخار می کند

پرویز پرستویی و همسرش "ایرانی ها به افتخار آقای سوپراستار ونکوور"

فیلم های پرویز پرستویی

دکلمه ای فوق العاده زیبا با صدای پرویز پرستویی

پرویز پرستویی instagram

دیالوگ ماندگار فیلم پرویز پرستویی (مارمولک)