همسر پرویز پرستویی به او افتخار می کند - شبکه‌ما

پرستویی جزو کسانی که این روز ها همه به او به عنوان یک بازیگر ایرانی افتخار می کنند.

همسر پرویز پرستویی به او افتخار می کند

توضیحات:

پرستویی جزو کسانی که این روز ها همه به او به عنوان یک بازیگر ایرانی افتخار می کنند. همسر پرویز پرستویی نیز مثل همیشه به شوهر خود به عنوان فرد مطرح در سینمای ایران به او افتخار می کند.

پرستویی می گوید خوشحالم از این که این روزها مارمولک نیز جزوی از وسایلی است که همه در خانه ها مانند حافظ نگهداری می کنند. او در مصاحبه های اخیر خود گفته است که ایرانی ها بسیار افراد حسودی هستند و گاها گفته که من نیز به اصغر فرهادی وقتی که جایزه گرفت غبطه خوردم در حالی که باید باعث افتخار هم باشیمو از خوشنودی همدیگر خوشنود شویم.

به هر حال خیلی ها نیز این روز ها به خود پرویز پرستویی و یا کسانی امثال او غبطه می خورند و چه بسا که به خودمان بیاییم و توانایی های خود را بیابیم و در صدد بهبود آن ها تلاش کنیم و دیگر با خوشحالی دیگران ما نیز خوشحال شویم و با کارهای خوبمان باعث خوشحالی دیگران شویم

www.shabakema.com/video/294628/همسر-پرویز-پرستویی-به-او-افتخار-می-کند

قطعا همسر پرویز پرستویی جزو کسانی است که همیشه مشوق او بوده است به همین دلیل است که مردان خود را پیدا می کنند و از آن چه که می توانند و در توان دارند استفاده می کنند تا بتوانند فرد مفیدی واقع شوند و همسر و خونواده خود را خوشحال کنند.

چه خوب است ما نیز به همسر خود هر گونه که هست افتخار کنیم تا او نیز خود را بیاید و به خود و او در برابر دیگران ارزش قایل شویم.

ویدیوهای مرتبط:

عکس پرویز پرستویی و همسرش "تیزر فیلم "خانه کاغذی"

انتقادات تند پرویز پرستویی مسعود فراستی

پرویز پرستویی قاتل اهلی

همسر پرویز پرستویی به او افتخار می کند

پرویز پرستویی و همسرش "ایرانی ها به افتخار آقای سوپراستار ونکوور"

فیلم های پرویز پرستویی

دکلمه ای فوق العاده زیبا با صدای پرویز پرستویی

پرویز پرستویی instagram

دیالوگ ماندگار فیلم پرویز پرستویی (مارمولک)