انتقادات تند پرویز پرستویی مسعود فراستی - شبکه‌ما

خبرگزاری های بسیاری درباره گلایه های تند پرویز پرستویی مسعود فراستی و بهروز افخمی گفته اند.

انتقادات تند پرویز پرستویی مسعود فراستی

توضیحات:

خبرگزاری های بسیاری درباره گلایه های تند پرویز پرستویی مسعود فراستی و بهروز افخمی گفته اند. اما ماجرای این گله و گله گذاری ها را می توانید در این ویدیو بینید .

پرویز پرستویی مسعود فراستی: پرویز پرستویی می گوید بعد از این که مراسم اسکار اعلام شد فراستی برگشت و گفت حق جایزه خرس برای فیلم دی کاپریو بود نه  از گور برخاسته و این بود که دعوای پرویز پرستویی مسعود فراستی شروع شد و پرویز پرستویی مانده بود که چه بگوید و از این حرف او بسیار ناراحت شده بود و می گوید که شما چکار به اونجا دارید و کار خارجی ها را چرا زیر سوال می بری و همین که بری دنبال کافی شاپت بهتره و ..

و اعتقاد او این است که با هم بخندیم و این خیلی بد است که به هم بخندیم و او دلیل این که چرا وارد بازی کمدی نمی شود را نیز چنین بیان کرده که به من پیشنهاد کارهای کمدی شده ولی اعتقادی به آن ندارم و به جای اینکه هر هنرپیشه نقش خود را بازی کند و پول خود را بر اساس توانایی اش بدست آورد این روز ها هر دو نقش را به یک نفر می دهند تا آن ها دستمزد بیشتری بگیرند و قطعا راست می گوید و همین امر باعث شده که این روزها مردم نتوانند مانند قدیم فیلم های خوب ببینند و اکثرا از سینما فراری اند

اگر هرکس کار خودش را بکند و به کار دیگران کاری نداشته باشد و در آن ها هیچ دخل و تصرفی نداشته باشد اینگونه جامعه بهتر میشود.

ویدیوهای مرتبط:

عکس پرویز پرستویی و همسرش "تیزر فیلم "خانه کاغذی"

انتقادات تند پرویز پرستویی مسعود فراستی

پرویز پرستویی قاتل اهلی

همسر پرویز پرستویی به او افتخار می کند

پرویز پرستویی و همسرش "ایرانی ها به افتخار آقای سوپراستار ونکوور"

فیلم های پرویز پرستویی

دکلمه ای فوق العاده زیبا با صدای پرویز پرستویی

پرویز پرستویی instagram

دیالوگ ماندگار فیلم پرویز پرستویی (مارمولک)